Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

 HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY GOLCZEWO NA 2017 ROK

Kalendarz Golczewo_posesje jednorodzinne.docx <<< pobierz >>>

Kalendarz miejscowosci wiejskie.docx <<< pobierz >>>

Kalendarz Golczewo_spoldzielnie.docx <<>>

 

 HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY GOLCZEWO NA 2016 ROK

<<< pobierz harmonogram 2016 Golczewo cz I.docx >>>
<<< pobierz harmonogram 2016 Golczewo cz I.pdf >>>

<<< pobierzharmonogram 2016 Golczewo cz II.docx >>>
<<< pobierz harmonogram 2016 Golczewo cz II.pdf >>>

<<< pobierz harmonogram 2016 Golczewo Spółdzielnie.docx >>>
<<< pobierz harmonogram 2016 Golczewo Spółdzielnie.pdf >>>

 

 

 

 HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY GOLCZEWO NA 2015 ROK

ODPADY ZMIESZANE

REJON I

GOLCZEWO UL.: DWORCOWA, 9 MAJA, LEŚNA, JEDNOŚCI NARODOWEJ, POGODNA, RADOSNA, MIODOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, JANA PAWŁA II, SŁONECZNA, WARSZAWSKA, OSIEDLE ZDROJOWE, WITOSA, ZACISZNA, SPOKOJNA, KAMIEŃSKA, SZKOLNA, STARY TARTAK,

MIEJSCOWOŚCI: MECHOWO, SOSNOWICE, UNIBÓRZ, IMNO, BARNISŁAWICE, UPADŁY, GACKO, WOŁOWIEC, DRZEWICA, KŁODZINO, RONICA

VII/2015

VIII/ 2015

IX/2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

3;17;31

14;28

11;25

9;23

6;20

4;18

 

SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE ORAZ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

VII/2015

VIII/ 2015

IX/2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

3;10;17;24;31

7;14;21;28

4;11;18;25

2;9;16;23;30

6;13;20;27

4;11;18;24

REJON II

GOLCZEWO UL.: DĘBOWA, OLCHOWA, SADOWA, OGRODOWA, SPACEROWA, ZWYCIĘSTWA OSIEDLE ROBOTNICZE, KRÓTKA

MIEJSCOWOŚCI: BACZYSŁAW, DARGOSZEWO, GADOM, KŁĘBY, KOL. KŁĘBY, KOPLINO, KOZIELICE, KRETLEWO, NIEMICA, SAMLINO, WYSOKA KAMIEŃSKA

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

6;20

3;17;31

14;28

12;26

9;23

7;21

 

SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE ORAZ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

6;10;17;24

3;7;17;21;31

4;14;18;28

2;12;16;26;30

9;13;23;27

7;11;21;24

REJON III

MIEJSCOWOŚCI: KSIĄŻ, NIWKA, STAŻNICA , ZIELONKA , DOBROMYŚL, MECHOWO 57,

DARGOSZWEWKO

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

1;15;29

12;26

9;23

7;21

4;18

2;16;30

 

ODPADY BIODEGRADOWALNE

BUDYNKI WIELORODZINNE

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

6;13;20;27

3;10;17;24;31

7;14;21;28

5;12;19;26

2;9;16;23;30

7;14;21;28

 

BUDYNKI JEDNORODZINNE

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

6;20

3;17

7;21

5;19

2;16

7;21

 

ODPADY SEGREGOWANE

TWORZYWA SZTUCZNE – CAŁA GMINA

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

9

6

3

1

4

10

 

SZKŁO - CAŁA GMINA

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

2

5

2

14

17

15

 

PAPIER - CAŁA GMINA

VII/2015

VIII/ 2015

IX2015

X/2015

XI /2015

XII/2015

30

27

24

29

26

17

<<< pobierz harmonogram.doc >>>

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia