„ DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA I STARSZAKA”

Powrót do artykułów

12 grudnia 2023
Gmina Golczewo po raz kolejny mogła liczyć na życzliwość ludzi dobrej woli, którzy nie zapominają o potrzebujących i samotnych osobach.
Dzięki akcji „Duża paka dla dzieciaka”, której organizatorem jest Pan Bogdan Czaplicki, trzydzieści sześć rodzin z naszej gminy otrzymało świąteczne paczki z artykułami spożywczymi.
 
Pan Bogdan jest od kilku lat Prezesem bardzo aktywnego Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Od lat wraz z rodziną, przyjaciółmi i wolontariuszami organizuje akcję „DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA I STARSZAKA” . W okresie świątecznym jest zbierana żywność, chemia i są robione paczki dla najbardziej potrzebujących na terenie powiatu kamieńskiego.
 
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz ludziom dobrej woli za pomoc, na którą mogą liczyć wszyscy potrzebujący i która sprawia, że ludzie znowu się uśmiechają.
Za empatię i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi ,całej ekipie świątecznej akcji "DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA I STARSZAKA" bardzo serdecznie dziękujemy.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo