Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej w składzie: Marzena Radoń, Nicola Parzybut, Martyna Wenszka, Paulina Młyńska, Oliwia Przygodzka, Paweł Szabat, Szymon Grudziński oraz Tomasz Orszulak wraz z opiekunem panią Mają Orszulak rozpoczęli wolontariat w Schronisku dla zwierząt w Sosnowicach.

 

Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, a wolontariusze muszą wykonywać swoje obowiązki terminowo i sumiennie. W zakres obowiązków wchodzi wyprowadzanie psów na spacer, sprzątanie boksów, socjalizacja zwierząt oraz rozmowy z pracownikami schroniska. Już po tym jednym spotkaniu uczniowie na podstawie swoich spostrzeżeń trafnie potrafili określić charakter, temperament oraz potrzeby czworonogów. Zwierzęta potrzebują kontaktu z człowiekiem, nasi uczniowie dają psiakom nadzieję na to, że znajdą swój własny dom. Po tym jednym spotkaniu zauważyliśmy, że mimo bólu i ciężkich przeżyć psy potrafią nadal zaufać człowiekowi, a to wszystko dzięki ciężkiej pracy wolontariuszy i pracowników Schroniska. Jeśli kusi cię wolontariat, Schronisko dla zwierząt w Sosnowicach jest dla ciebie odpowiednim miejscem. Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz im pomóc wybierz się do schroniska i po prostu podaj pomocną dłoń. Nie można zmienić przeszłości czworonoga, ale możemy zmienić jego przyszłość, ponieważ dla tego jednego psa zmieni się cały świat.

 

źródło:  wysoka.mojaszkola.net/

 

 

„Bezwarunkowa miłość znajduje się w tej samej odległości co najbliższe schronisko”

20 maja 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl