„Fitnessowy zawrót głowy” w Golczewie

Powrót do artykułów

27 marca 2023

W ubiegłą sobotę (25 marca) w dużej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyło się wydarzenie pn. „Fitnessowy zawrót głowy”, organizowane dzięki środkom pozyskanym z Programu Społecznik na lata 2022 - 2024.

 

Spotkanie rozpoczęliśmy zajęciami zumby z instruktorką Kasią Bindas. Zumba, jak większość aktywności fizycznych poprawia wygląd sylwetki i samopoczucie. Świetna atmosfera w połączeniu z dobrą muzyką i ruchem to przede wszystkim rewelacyjna zabawa, ale także promocja zdrowego i sportowego stylu życia. W drugiej części działania uczestnicy zapoznali się z zajęciami step aerobik, które poprowadziła instruktorka Karolina Ruta. Step aerobik należy do ćwiczeń cardio, a ich efektem jest między innymi wyszczuplenie dolnych partii ciała. Jednymi słowy SAMO ZDROWIE. Projekt zaangażował wszystkich chętnych uczestników i pokazał, że dbać o zdrowie i swoje ciało można w każdym wieku. Uśmiech na twarzach i pot na czole były podsumowaniem tego sportowego popołudnia.

 

Dzięki realizacji projektu zakupiliśmy potrzebne do przeprowadzenia zajęć akcesoria sportowe (maty, hantle, stepy, gumy) oraz poczęstunek.

 

Dziękujemy za wysoką frekwencję i ogromne zaangażowanie ze strony instruktorów Kasi i Karoliny. Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia Zespołowi Szkół Publicznych w Golczewie oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Golczewie.

 

#ProgramSpołecznik #PomorzeZachodnie #społecznik #KARR

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie

 

źródło: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo