Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W związku z dużym zainteresowaniem korzystania z usługi transportowej realizowanej w ramach projektu „Transport na życzenie”, informujemy, że dyspozytornia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-17:00, a usługa transportowa jest realizowana przez cały tydzień w godzinach 7:00-19:00 z wyłączeniem dni świątecznych.

 

W związku z powyższym, przejazdy można zamawiać jedynie w godzinach pracy dyspozytorni, zgłoszenie przejazdu po godzinach pracy dyspozytorni lub w niedzielę nie będzie możliwe. Chęć przejazdu po godz. 17:00 lub w niedzielę należy zgłosić w godzinach pracy dyspozytorni.

 

Zamówienie transportu będzie odbywało się za pośrednictwem dyspozytorni, która swoją siedzibę będzie miała w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim, telefonicznie pod nr 785 155 066 lub 785 155 067. Chęć przejazdu należy zgłosić dyspozytorowi.

 

Informujemy również, że dyspozytorzy korzystają zamiennie z podanych nr telefonów, w związku z czym, jeden z numerów może być nieaktywny danego dnia. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie z obu numerów celem zamówienia transportu.

Z usługi można skorzystać również dołączając się do kursu zamówionego przez inną osobę, bezpośrednio z miejsca zatrzymania się pojazdu.

 

Zachęcamy do korzystania z usługi!

„Transport na życzenie" - zamawianie przejazdu

02 czerwca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl