Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Jest to kolejna lokalna inicjatywa wyłoniona podczas ogłoszonego konkursu „Otwieramy się na siebie” w czerwcu br.

 

Autorem inicjatywy jest nieformalna grupa Razem. Wydarzenie pn. „Wszyscy jesteśmy tacy sami” odbędzie się 27.08.(sobota), miejsce wydarzenia to parking przy restauracji Herbowa oraz sala widowiska GOKIS w Golczewie, godz. 13:00. Głównym celem projektu jest zintegrowanie osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi.

 

Jest to jednodniowe otwarte wydarzenie o charakterze rodzinnym wypełnione aktywnościami dla wszystkich grup wiekowych mieszkańców gminy.

Głównym elementem wydarzenia będzie plenerowa instalacja złożona z punktów warsztatowych tworzących swoista grę interaktywną dla wszystkich chętnych. Poprze gry i zabawy osoby pełnosprawne -  pod okiem osób niepełnosprawnych ich opiekunów oraz animatorów będą mogły „wejść w świat” osoby niepełnosprawnej.

 

Podczas wydarzenia będzie również przeprowadzony panel dyskusyjno – warsztatowy dla wszystkich chętnych z savoir – vivru w relacjach z osobami niepełnosprawnymi, jak się zachować i jak reagować na osoby z różną niepełnosprawnością.  Ponadto podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji na ten dzień: wata cukrowa, bańki mydlane itp. uczestnicy otrzymają również  drobne upominki.

Wydarzenie zostanie zwieńczone występem artystycznym.

 

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” w ramach programu NCK Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

„Wszyscy jesteśmy tacy sami”

19 sierpnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl