Powrót do artykułów

28 listopada 2022

„Wymiana bram garażowych w remizie OSP Wysoka Kamieńska - Program REMIZA”

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania pn.: „Wymiana bram garażowych w remizie OSP Wysoka Kamieńska - Program REMIZA”.

 

W wyniku zadania zostały wymienione 2 bramy garażowe.  Bramy są docieplone co znacznie zredukuje utratę ciepła w okresie zimowym. Realizacja zadania usprawniła przygotowania do wyjazdu jednostki na akcje ratowniczo gaśnicze oraz znacznie poprawiła estetykę budynku. Bramy dostarczyła i zamontowała firma z Reska. Druhowie we własnym zakresie zdemontowali stare wrota oraz wykonali prace wykończeniowe przy nowych bramach.

 

Środki na wymianę bramy garażowej pochodzą z otrzymanej przez OSP dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz z budżetu Gminy Golczewo. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 36 100,50zł.

 

źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej Kamieńskiej

 

 

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo