Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Dnia 26 września 2022 roku w naszej szkole odbyła się niecodzienna i wzruszająca uroczystość związana z odejściem na emeryturę Pani Renaty Rutkowskiej. Panią Renię znają wszyscy doskonale.

 

Przepracowała łącznie trzydzieści dziewięć lat, zaś w szkołach  trzydzieści sześć.  Sumiennie i z wielkim zaangażowaniem wykonywała swoje zawodowe obowiązki w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie. Dbała o porządek i bezpieczeństwo w swoich placówkach, wspierała czynem i słowem uczniów, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy mógł liczyć na jej zainteresowanie, dobre słowo i wsparcie w trudnej sytuacji. Miejsce pracy ogarniała zawsze swoim praktycznym, gospodarskim spojrzeniem i podejmowała działania, które  przynosiły korzyść i dobrze służyły całej szkolnej społeczności. Dała się poznać jako osoba skromna, pracowita, spokojna. Mimo życiowych przeciwności, których los jej nie szczędził, starała się wykonywać swoje obowiązki z uśmiechem, a innym okazywać cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy nie odwracała wzroku od ludzkich problemów i pamiętała o wszystkich.

 

Za wieloletni trud, zaangażowanie w pracę, bycie przyjacielem dzieci i dorosłych Pani Renacie Rutkowskiej z wielkim wzruszeniem i wdzięcznością dziękowali wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły  oraz  Zastępca Burmistrza Golczewa pan Grzegorz Chłopek, który oprócz życzeń i kwiatów wręczył bohaterce uroczystości List Gratulacyjny. Pani Dyrektor Beata Pastryk podziękowała wszystkim za udział w przepojonej serdeczną atmosferą uroczystości. Z wyraźnym wzruszeniem kierowała do Pani Reni słowa podziękowania i uznania, życzenia zdrowia i odpoczynku na zasłużonej emeryturze. Uczniowie, którzy  jak najlepiej chcieli wyrazić swą wdzięczność,  dodali do życzeń  drobne, pamiątkowe, własnoręcznie przygotowane upominki, które będą przypominały Pani Reni lata pracy. Wszyscy, którzy mieli przyjemność z Nią pracować twierdzą zgodnie, że szkoła bez Niej nie będzie już taka sama i trudno będzie wypełnić miejsce po kimś, kto niewątpliwie przez całe lata był Dobrym Duchem tego miejsca i pozytywnie zapisał się w pamięci wielu osób.

 

źródło: http://wysoka.mojaszkola.net/

 

 

 

 

„Zamiast pożegnań, niech płyną słowa. Niech piękne będzie dziękowanie…”

28 września 2022

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl