Powrót do artykułów

19 stycznia 2024

32.  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zapraszamy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury (sala widowiskowa), start godz. 14:00.

 

Jak co roku przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji m.in. licytacje, loteria fantowa, domowe wypieki, warsztaty pierwszej pomocy przygotowany przez jednostki OSP z gminy Golczewo, grill strażacki, występy artystyczne.

 

Od godz. 9:00 zapraszamy na salę gimnastyczną do ZSP w Golczewie, gdzie odbędzie się turniej piłki nożnej pn. „W piłkę gramy – WOŚP wspieramy” dla roczników 2005 – 2018. Wszelkich informacji dot. turnieju udzielą trenerzy Tomasz Podlewski oraz Michał Tokarczyk.

 

Godz. 15:00 sala (widowiskowa GOKIS w Golczewie) odbędzie się koncert duetu Eva Sand & Alex Marek.

Eva Sand to szczecińska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Alex Marek to pianista, kompozytor i aranżer również ze Szczecina. Swobodnie poruszający się w każdym gatunku muzycznym. Artyści zagrają dla Państwa piosenki autorskie, standardy jazzowe, polskie hity muzyki popularnej i zagraniczne przeboje w nowych, ciekawych aranżacjach.


Oprócz kompozycji własnych usłyszymy utwory takich artystów jak:
Ella Fitzgerald, Amy Winehouse, Whitney Houston, Hanna Banaszak, Mrozu, a nawet Just 5.

Przypominamy, że można jeszcze przynosić fanty do loterii fantowej oraz rzeczy do licytacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy już nas wspomogli.

 

Do zobaczenia!

 

Do zobaczenia!

Tutaj wpisz treść artykułu

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo