Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.09.2019

Księga kondolencyjna

   Od piątku, 20 września, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Golczewie (sala USC) jest wystawiona księga kondolencyjna poświęcona pamięci Pana Tomasza Szeszyckiego, Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita.  

czytaj więcej...

20.09.2019

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci


Pana Tomasza Szeszyckiego
Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita


Śp. Tomasz Szeszycki na stałe wpisał się w historię Gminy Golczewo.
Od 1983 r. pełnił funkcję Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita. W roku 2010 otrzymał tytuł "Honorowy Obywatel Gminy Golczewo".


Pan Nadleśniczy Tomasz Szeszycki na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

 

czytaj więcej...

18.09.2019

Objazdowa Akademia Kultury we wrześniu - Stacja Sztuk Przepięknych

To już ostatni cyku artystycznych pikników sąsiedzkich w miejscowościach w gminie Golczewo. Stacja Sztuk Przepięknych – czyli malarstwo performatywne, warsztaty ceramiczne, Wiejska Pracownia Handmade, a na deser Muzyczne Wariacje Bartka i Aśki. 

czytaj więcej...

18.09.2019

Szkolenie dla przedsiębiorców w Golczewie

     W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie w dniu 16 września odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców, prowadzących firmę i planujących założyć własny biznes.

czytaj więcej...

18.09.2019

Program "Społecznik" w Kozielicach

    We września w Sołectwie Kozielice zakończono realizację projektów dofinansowanych w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozielicach wraz  z grupą nieformalną zrealizowała następujące projekty: „Dzień Rodziny”, „Animacje na wakacje” oraz „Poznaj naszą historię”.

czytaj więcej...

16.09.2019

Umowa na ulicę Miodową podpisana

      Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisał umowę na przebudowę ulicy Miodowej w Golczewie.

czytaj więcej...

16.09.2019

Sportowcy z Wysokiej Kamieńskiej zwyciężają w pierwszych zawodach lekooatletycznego sezonu

   12 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” rozpoczęli zmagania w VI edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”.

czytaj więcej...

13.09.2019

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

     Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 01 i 02 października 2019 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 01 października odbierane będą odpady z terenu miejskiego. 02 października odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia