Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.09.2019

III Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach - zapraszamy

   Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na III Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach!

czytaj więcej...

09.09.2019

czytaj więcej...

09.09.2019

Golczewo wzięło udział w Narodowym Czytaniu

   Gmina Golczewo po raz pierwszy włączyła się w akcję Narodowego Czytania. W minioną sobotę (07.09.) w pięknej historycznej scenerii pod wieżą zamkową wspólnie odczytaliśmy polską nowelę Bolesława Prusa pt. „Katarynka”.

czytaj więcej...

09.09.2019

Wspólne biesiadowanie na wzgórzu zamkowym

     Pierwszy wielki piknik organizacji pozarządowych pn. ”Spotkajmy się na Wzgórzu Zamkowym w Golczewie" już za nami. 7 września 2019 r.na historycznym wzgórzu odbył się finał realizacji projektu Stowarzyszenia Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie –projektu w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021-Programu Marszałkowskiego.

czytaj więcej...

06.09.2019

Słoneczne warsztaty, koncerty, nauka i sport Seniorów UTW z Regionu

   V Letnia Szkoła Seniora w Dziwnówku,  to  cykliczne wydarzenie skupiające Seniorów z 17 Uniwersytetów  Trzeciego Wieku z Województwa  Zachodniopomorskiego oraz Wielkopolskiego.       7-  dniowy program spotkania realizowało - 269 osób  z UTW Golczewa, Gryfic, Kamienia Pomorskiego, Wałcza, Szczecina, Koszalina, Białogardu, Barlinka, Nowogardu, Pyrzyc, Gryfina, Bobolic, Polic, Bornego  Sulinowa, Szczecinka, Złocieńca  i Miedzichowa.  Choć seniorzy zakwaterowani byli w trzech Ośrodkach: Złota Rybka, Astoria i Familijni to głównym miejscem dostosowanym  do potrzeb realizacji projektu był OW „Familijni”.

czytaj więcej...

06.09.2019

W Golczewie będzie energooszczędne oświetlenie

       W dniu 6 września w tut. Urzędzie została podpisana umowa na realizację projektu pn. „Wymiana oświetlenia miejskiego na energooszczędne w Golczewie”.

czytaj więcej...

04.09.2019

Gmina Golczewo z dofinansowaniem na przebudowę ulicy Miodowej

    Przekazujemy Państwu miłą informację o przyznaniu dofinansowania na przebudowę ulicy Miodowej w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia