Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

03.06.2019

Lekkoatletyczne sukcesy uczniów z Wysokiej Kamieńskiej

    W czwartek, 30 maja reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” w Wysokiej Kamieńskiej zakończyła rywalizację w V edycji Czwartków Lekkoatletycznych, które odbywały się na stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Po zakończeniu rywalizacji podczas Finału Miejskiego udekorowani zostali najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Największe szanse na medale mieli Ci, którzy wystartowali we wszystkich zawodach oraz osiągali dobre wyniki sportowe.

czytaj więcej...

03.06.2019

Seniorska Olimpiada sportowa Uniwersytetów III Wieku w Nowogardzie

    W dniu 31 maja  pod patronatem Burmistrza Nowogardu  Roberta Czapli, oraz UTW w Nowogardzie,  odbyła się   olimpiada SENIORÓW.  Wydarzenie integrujące Uniwersytety i organizacje pozarządowe,  które popularyzują i upowszechniają aktywny tryb życia wśród Seniorów. Siedem organizacji - z UTW w  Golczewie, Nowogardzie, Goleniowie, Kamieniu Pomorskim, Szczecinie i Policach oraz Koło Emerytów z Nowogardu.

czytaj więcej...

03.06.2019

ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W DEBACIE NAD RAPORTEM O STANIE GMINY GOLCZEWO ZA 2018 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) Burmistrz Golczewa przedstawia Radzie Miejskiej w Golczewie Raport o stanie Gminy Golczewo za rok 2018 w terminie do dnia 31 maja 2019 r.

Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

czytaj więcej...

31.05.2019

Mechowo i Wołowiec laureatami Grantów Sołeckich 2019

   Z wielką radością przekazujemy informację o otrzymanych dofinansowaniach dla sołectw z naszej Gminy!
   Sołectwa Mechowo i Wołowiec zostały laureatami konkursu pn. „Granty Sołeckie 2019” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

31.05.2019

Obchody Dnia Dziecka w naszej gminie

    Dzień Dziecka to okazja do zabawy i uczczenia międzynarodowego święta najmłodszych.
    Z tej okazji 31 maja w golczewskiej szkole odbył się festyn zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych w Golczewie. Były występy artystyczne, wyróżnienia i nagrody za konkurs „Gryfożabka” oraz pokazy strażackie.

czytaj więcej...

31.05.2019

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS - podsumowanie konkursu

   29 maja został rozstrzygnięty IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czyste powietrze wokół nas”. Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Antoniny Kaweckiej z pośród 20 prac z siedmiu oddziałów przedszkolnych, wyłoniła zwycięzców. Wśród nagrodzonych dzieci były przedszkolaczki z golczewskiego przedszkola.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia