Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

19.07.2019

Tytuł "Zasłużony dla Gminy Golczewo" dla Henryka Zięciaka

       Podczas piątkowej sesji Rady Miejskiej w Golczewie (19.07.) przyznano tytułu „Zasłużony dla Gminy Golczewo” Henrykowi Zięciakowi.

czytaj więcej...

19.07.2019

Stadion miejski w Golczewie z dofinansowaniem

       W Urzędzie Miejski w Golczewie w dniu 19 lipca podpisano umowę na dofinansowanie infrastruktury sportowej.

czytaj więcej...

18.07.2019

Golczewscy uczniowie z wizytą na Węgrzech

   Uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie właśnie zakończyli wycieczkę do węgierskiej puszty. Pobyt trwał 7 dni. Była to pierwsza część nagrody, którą otrzymali golczewscy uczniowie w konkursie „ Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską pusztę”. W tej wyprawie brali udział uczniowie miejscowej szkoły Martyna Pietrzak, Martyna Ziółkowska, Tobiasz Maciejewski wraz z opiekunem Elżbietą Kuleszą, oraz uczniowie i opiekunowie ze Szkół Podstawowych z Wrzosowa i Kołczewa.

czytaj więcej...

16.07.2019

Utrudnienia w ruchu drogowym

     Niniejszym informujemy, że w związku z organizacją 9. edycji Golczewskiego Triathlonu nastąpią w dniu 27 lipca br. utrudnienia w ruchu drogowym.

czytaj więcej...

14.07.2019

Rusza Projekt Plaża z GOKiS!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie podczas wakacji już po raz kolejny zaprasza na plażę nad jeziorem Szczuczym, gdzie realizować będzie „Projekt Plaża z GOKiS”. 

czytaj więcej...

12.07.2019

Z A W I A D O M I E N I E

            Zawiadamiam, że X sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 19 lipca 2019 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.

czytaj więcej...

11.07.2019

Urodzeni w Gminie Golczewo

    Burmistrz Golczewa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej organizują spotkanie pn. „Urodzeni w Gminie Golczewo”.

czytaj więcej...

09.07.2019

Objazdowa Akademia Kultury jedzie dalej - Stacja Ruchu i Gestu

Kolejny z cyku artystycznych pikników sąsiedzkich w miejscowościach w gminie Golczewo to Stacja Ruchu i Gestu - czyli teatr, taniec i sztuki cyrkowe.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia