Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

03.01.2020

czytaj więcej...

31.12.2019

czytaj więcej...

23.12.2019

czytaj więcej...

20.12.2019

WAŻNE!!!

Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2020 r.  

Proszę o zapoznanie się z podanymi terminami w celu uniknięcia braku odbioru.

Link bezpośredni https://golczewo.pl/strony/menu/233.dhtml

czytaj więcej...

19.12.2019

51 ton wyrobów z azbestem usunięto w terenu Gminy Golczewo


Gmina Golczewo aktywnie uczestniczy w akcjach mających na celu bezpieczne usuwanie azbestu. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udało się usunąć aż 51 ton wyrobów zawierających azbest z 48 nieruchomości. Płyty cementowo-włóknowe zawierające azbest, były kiedyś bardzo popularne. Są  materiałem niepalnym, elastycznym i dobrze izolującym.

czytaj więcej...

19.12.2019

IX spotkanie wigilijne w Golczewskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Po raz  dziewiąty słuchacze  UTW spotkali się w pięknym okresie przedświątecznym, aby podsumować rok, powspominać zwyczaje świąteczne, wymienić doświadczenia i  przekazać życzenia.

czytaj więcej...

16.12.2019

Piernikowa tradycja zawitała do GOKiS

   W sobotnie popołudnie (14.12) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie dzieci wraz z opiekunami przybyli na Warsztaty Bożonarodzeniowe, na których piekliśmy przepyszne pierniczki według tradycyjnego przepisu.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia