Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

05.04.2019

Gminna Rada Pożytku już funkcjonuje

     Na wniosek organizacji pozarządowych powołano Gminną Radę Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie. Składa się ona z dwóch przedstawicieli Rady Miejskiej w Golczewie, dwóch przedstawicieli Burmistrza Golczewa oraz pięciu przedstawicieli podmiotów prowadzących działalność na terenie gminy Golczewo.

czytaj więcej...

03.04.2019

II miejce w powiatowym konkursie języka angielskiego

   Uczennice Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Karolina Kurczak i Aleksandra Pokorska brały udział w powiatowym konkursie języka angielskiego „Around the United Kingdom” w Kamieniu Pomorskim.

czytaj więcej...

03.04.2019

Uczniowie golczewskiej szkoły pomagają Wojtusiowi

   Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
   nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
                                                                           Jan Paweł II

czytaj więcej...

29.03.2019

Powitanie sołtysów

   W marcu br. zakończyliśmy w gminie Golczewo wybory sołtysów i rad sołeckich. Wszystkie sołectwa mają już swoich gospodarzy.
 

 

czytaj więcej...

29.03.2019

Zmiana na stanowisku sekretarza Gminy Golczewo

   Ireneusz Wilk swoją zawodową ścieżkę w tut. Urzędzie rozpoczął na stanowisku stażysty. Zaczynał pracę z ówczesnym Naczelnikiem Gminy Januszem Domańskim. W 1990 r. Burmistrz Domański powołał go na stanowisko sekretarza gminy.

czytaj więcej...

29.03.2019

Specjalne wyróżnienia dla sportowców z gminy Golczewo

    Podczas VI sesji Rady Miejskiej w Golczewie (28.03) Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński wyróżnił sportowców z gminy Golczewo, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

czytaj więcej...

28.03.2019

Siatkarki z ZSP Golczewo w finale wojewódzkim

   W Goleniowie odbył się (27.03.) półfinał mistrzostw województwa szkół podstawowych w mini piłce siatkowej dziewcząt (rocznika 2006 i młodszych) w ramach Igrzysk Dzieci.             Bardzo dobrze spisały się uczennice golczewskiej szkoły, które pokonały zespoły z SP7 Szczecinek, SP18 Koszalin oraz SP4 Goleniów i awansowały do finału wojewódzkiego.

czytaj więcej...

25.03.2019

Unijne dofinansowanie dla Gminy Golczewo

    Świetlica wiejska w Kłodzinie już wkrótce zyska nowe oblicze. Umowa na dofinansowanie remontu i modernizacji budynku po byłej hydroforni została podpisana w Szczecinie w Urzędzie Marszałkowski w dniu 25 marca br.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia