Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

22.03.2017

Rusza nabór wniosków w ramach Mikrodotacji

   Rozpoczęła się 2 edycja projektu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina, Fundacji Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych KOMES ze Szczecina i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pn. „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”. W dniu wczorajszym tj. 21 marca 2017 r. uruchomiono nabór wniosków.

czytaj więcej...

22.03.2017

czytaj więcej...

21.03.2017

Mamy wiosnę!

    Wczoraj astronomiczna, a dziś kalendarzowa – wiosna jest już z nami.
    Wiosenny korowód przemaszerował dziś 21 marca ulicami Golczewa. Dzieci z Przedszkola Publicznego im. Źródełko oraz najmłodsze grupy z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie wzięły udział w barwnej paradzie witając wiosnę.

czytaj więcej...

21.03.2017

Prezydent RP docenił golczewskiego policjanta

   Mieszkaniec Golczewa asp. szt. Krzysztof Adamowicz został odznaczony Krzyżem Zasługi za Dzielność. Nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaczenie wręczył 20 marca w Warszawie Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

   Krzysztof Adamowicz oraz mł.asp. Andrzej Artemiuk otrzymali odznaczenia za udział w akcji poszukiwania porwanej 12-letniej Amelki z Golczewa. Przypomnijmy, że to głównie dzięki ich błyskawicznej reakcji dziewczynka została tak szybko odnaleziona.  

czytaj więcej...

21.03.2017

Cis pospolity posadzony

    Z okazji kalendarzowego dnia wiosny, we wtorek 21 marca na podzamczu przy wieży zamkowej w Golczewie posadzono krzewy cisa pospolitego.

czytaj więcej...

20.03.2017

Modernizacja punktu widokowego w Golczewie

   Punkt widokowy usytuowany na południowym brzegu jeziora Okonie w Golczewie przeszedł ostatnio remont. Utworzone kilka lat temu miejsce do obserwacji przyrody uległo zniszczeniu i stwarzało niebezpieczeństwo dla turystów.

czytaj więcej...

16.03.2017

czytaj więcej...

16.03.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXVIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 24 marca 2017 r. (piątek) o godz. 12:30 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia