Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

04.04.2017

Golczewo poszukuje wykonawców inwestycji

   Gmina Golczewo ogłosiła dwa nieograniczone przetargi. Pierwszy dotyczy modernizacji terenu wokół kąpieliska oraz wykonania nowych pomostów na jeziorze Szczuczym. Drugi przetarg wyłoni wykonawcę nowych mieszkań socjalnych przy ul. Stary Tartak w Golczewie.

czytaj więcej...

04.04.2017

Sukces tancerzy z Golczewa podczas XIV Nowogardzkich Spotkań Tanecznych

2 kwietnia 2017r. zespoły taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie zaprezentowały się podczas XIV Nowogardzkich Spotkań Tanecznych.

czytaj więcej...

03.04.2017

   Fundacja LOTTO zaprasza do aplikowania o darowizny przez cały rok. Fundacja wspiera stowarzyszenia, fundacje, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, jednostki samorządu terytorialnego, domy kultury, biblioteki, szpitale, domy dziecka oraz inne organizacje/instytucje działające na rzecz dobra publicznego.

 

czytaj więcej...

31.03.2017

Agata Wyka zwycięża w konkursie powiatowym

   Jest nam miło poinformować, że Agata Wyka - uczennica Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie  zajęła pierwsze miejsce w powiatowych eliminacjach konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych. Po wygranej w eliminacjach gminnych, Agata nie miała sobie równych na szczeblu powiatowym.

czytaj więcej...

30.03.2017

Dobre wiadomości w sprawie fermy norek

   Zgodnie z obietnicą Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk przekazuje najnowsze wiadomości w sprawie budowy na terenie gminy fermy norek. Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargi firmy Joni Mink Van Ansem Sp. jawna na uchwały Rady Miejskiej w Golczewie nr XVII/147/2016 z 20 czerwca 2016 oraz nr XIX/152/2016 z 7 września 2016 r.

czytaj więcej...

27.03.2017

Nowy sprzęt dla OSP Golczewo

   Jednostka OSP w Golczewie wzbogaciła się o nowy sprzęt przeznaczony do działań ratowniczo - gaśniczych. Zakupiono zestaw hydrauliczny do wyważania drzwi firmy Weber oraz miernik wielogazowy firmy Draeger do wykonywania pomiarów gazów m.in tlenku węgla, metanu czy siarkowodoru.

czytaj więcej...

27.03.2017

Siatkarski weekend w Golczewie

   25 marca w hali ZSP Golczewo odbył się turniej eliminacyjny dwójek siatkarskich dziewcząt do ogólnopolskiego turnieju ENEA Mini Cup 2017. W sportowych rozgrywkach wzięło udział 17 zespołów z Goleniowa, Gryfic, Niechorza i Golczewa.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia