Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

15.01.2018

Noworoczne Spotkanie 2018 już za nami

W piątek 12 stycznia br. w restauracji Herbowa w Golczewie odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne. Jego organizatorami byli: Burmistrz Golczewa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie. 

czytaj więcej...

15.01.2018

Srebrna Odznaka Gryfa Zachodniopomorskiego dla Jacka Kołby

Podczas tegorocznego Spotkania Noworocznego dokonano uhonorowania trenera kolarskiej grupy „Baszty” Golczewo, który w szczególny sposób swoją codzienną działalnością wpływa na promocje naszego regionu.

czytaj więcej...

15.01.2018

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej zaprasza na spotkanie

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej na zebranie, które odbędzie się w dniu 19 stycznia br. o godz. 17:00 w Klubie Seniora przy ul. Szkolnej 2.

czytaj więcej...

12.01.2018

Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się doskonale

   Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.  Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u Golczewie. W dniu 11 stycznia br. w Przedszkolu Publicznym „Źródełko” odbył się bal karnawałowy.

czytaj więcej...

10.01.2018

Przedszkolny Program Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy

   21 grudnia 2017 r. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła konkurs plastyczny, który był zwieńczeniem przedszkolnego programu edukacyjnego „Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”.
   Oceniano treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne utworów. Na konkurs wpłynęło 39 prac dzieci z placówek powiatu kamieńskiego.

czytaj więcej...

09.01.2018

Rodziny wspierające

   INFORMACJA DLA WSZYSTKICH RODZIN, KTÓRE CHCĘ WSPIERAĆ I POMAGAĆ TYM RODZINOM, KTÓRE Z RÓŻNYCH WZGLĘDÓW NIE RADZĄ SOBIE Z OBOWIĄZKIEM OPIEKI I WYCHOWANIA.

czytaj więcej...

09.01.2018

Orszak Trzech Króli w Golczewie

   6 stycznia br. ulicami Golczewa przeszedł Orszak Trzech Króli.
   Pod hasłem "Bóg jest dla wszystkich" Trzej Królowie wraz z wiernymi z Golczewa wędrowali do Stajenki, aby oddać pokłon Dzieciątku Jezus.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia