Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

18.01.2019

Ogłoszenie o wynikach konsultacji

Ogłoszenie o wynikach konsultacji projektu uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

18.01.2019

19. stycznia zawyją syreny

   Zgodnie z zarządzeniem nr 6/2019 Burmistrza Golczewa z dnia 18 stycznia 2019 r. informujemy mieszkańców, że w dniu 19 stycznia br. o godzinie 12:00 zostanie przeprowadzony trening syren alarmowych.
   Syreny zostaną uruchomione na czas jednej minuty sygnałem ciągłym. Celem treningu jest uczczenie pamięci śp. Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska.

czytaj więcej...

18.01.2019

WYSTAWA FOTOGRAFII OTWORKOWEJ W GOKIS W GOLCZEWIE

KOŁO FILMOWO-FOTOGRAFICZNE przy GOKiS: Karol Witkowski, Aurelia Ciężyk, Przemek Kasprzykowski, Zuzia Zając pod okiem Krzysztofa Kuźnickiego zaprezentują swoje poszukiwania w fotografii tradycyjnej, a dokładniej w robieniu zdjęć byle czym.

czytaj więcej...

17.01.2019

"Spotkanie Noworoczne" odwołane

    W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej i uczczeniem pamięci śp. Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska, Burmistrz Golczewa podjął decyzję o ODWOŁANIU piątkowej uroczystości (18.01.) pn. „Spotkanie Noworoczne”.
    O nowym terminie wszyscy zaproszeni goście będą powiadomieni odrębnymi zaproszeniami.

 

czytaj więcej...

15.01.2019

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wysokiej Kamieńskiej

    Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój wkład mieli również mieszkańcy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej z Wysokiej Kamieńskiej. Wolontariusze już w piątek tj. 11 stycznia zbierali datki podczas przerw między zajęciami szkolnymi, obdarowując uczniów i nauczycieli WOŚP-owymi serduszkami.

czytaj więcej...

15.01.2019

Wieczór w Teatrze

   W dniu 10.01.2019  mieszkańcy Gminy  Golczewa spędzili uroczy wieczór w Teatrze Polskim w Szczecinie, który zaprosił na spektakl  pt. „Przyjazne dusze”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia