Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.05.2019

czytaj więcej...

30.05.2019

   Drodzy Mieszkańcy!
   Zwracamy się z prośbą o przekazanie nam informacji dotyczącej zapotrzebowania na dofinansowanie do wymiany pieca, stolarki okiennej i drzwiowej oraz docieplenia budynku, w ramach naboru 2.14 i 2.15 organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Pozyskane dane posłużą do złożenia wniosku w ww. naborze.

czytaj więcej...

30.05.2019

Zapraszamy do punktu konsultacyjnego w Golczewie

      Już w najbliższy wtorek tj. 4 czerwca w Golczewie zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie do punktu informacyjnego do spraw funduszy europejskich.

czytaj więcej...

30.05.2019

Objazdowy Senior Movie w GOKiS

Już w najbliższy wtorek 4 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy (szczególnie seniorów!) do Świetlicy Społecznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie na pokazy filmów twórców 60 plus - czyli Objazdowy Senior Movie. 

czytaj więcej...

29.05.2019

Uczennica ZSP Golczewo laureatką Lekturiady

   W Książnicy Pomorskiej w Szczecinie w Sali im. Zbigniewa Herberta, odbył się (22.05) Wielki finał konkursu „Lekturiada – w poszukiwaniu urody słowa”. Golczewską szkołę dumnie reprezentowała uczennica Hanna Dziewulska, która zajęła I miejsce w szkolnym etapie konkursu.

czytaj więcej...

29.05.2019

Wielki sukces golczewskich uczniów!

   Konkurs „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską pusztę” realizowany w ramach projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - Kluby Przyjaciół Parków Narodowych przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej został rozstrzygnięty!

czytaj więcej...

27.05.2019

Wystawa malarstwa Bożeny Pietrzak

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Pani Bożeny Pietrzak już pierwszego czerwca o godz. 15:00 w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia