Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.12.2019

Golczewski Jarmark już za nami

   Jarmark Bożonarodzeniowy w Golczewie (15.12) wprowadził mieszkańców w świąteczny klimat.
   Na specjalnie przygotowanych świątecznych straganach każdy z gości mógł zaopatrzyć się m.in. w ozdoby i dekoracje świąteczne oraz skosztować przepysznych ciast. Był także dla każdego wigilijny poczęstunek z pierogami, uszkami i barszczykiem.

czytaj więcej...

10.12.2019

90. urodziny dostojnej Seniorki

    Wspaniały jubileusz 90. urodzin obchodziła seniorka Golczewa, Pani Bronisława Mielczarek, mieszkanka ul. Osiedle Robotnicze. 19 listopada 2019 r. przyjaciele, sąsiedzi i znajomi zacnej Jubilatki uczcili ten niezwykły dla niej dzień i sprawili jej niezwykłą niespodziankę.

czytaj więcej...

10.12.2019

Mikołajki, Mikołajki!

Jak wszyscy dobrze wiemy, Mikołaj odwiedza tylko grzeczne dzieci i to one otrzymują 6 grudnia prezenty. Nasi najmłodsi od samego rana wyglądali za oknem Świętego Mikołaja. Kiedy tylko pojawił się na drodze wszystkie dzieci w radością go powitały. Z prezentami naszych najmłodszych odwiedzili wysłannicy Świętego Mikołaja Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek.

czytaj więcej...

10.12.2019

Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W czwartek 5 grudnia br. reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej Kamieńskiej oraz Golczewa  wzięły udział w MISTRZOSTWACH Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt.  Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo - sportowej w Dziwnowie. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z naszego powiatu m.in: z Kamienia Pomorskiego, Stuchowa, Międzyzdrojów i Dziwnowa.
Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” , do dwóch wygranych setów.

czytaj więcej...

10.12.2019

Camping "Nad Jeziorem" w Golczewie laureatem konkursu "Mister Camping"

Konkurs „Mister Camping” organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Uczestnikami konkursu są wyłącznie campingi skategoryzowane i zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

czytaj więcej...

09.12.2019

Warsztaty w Wysokiej Kamieńskiej

      Na świetlicy wiejskiej w Wysokiej Kamieńskiej 3 grudnia odbyły się kreatywne zajęcia „Zrób to sam".

czytaj więcej...

09.12.2019

Zmiana czasu pracy Urzędu

W dniach 19 i 24 grudnia 2019 r. zmienia się czas pracy Urzędu Miejskiego w Golczewie:

1) 19.12.2019 r. w godzinach 7.30 do godziny 14.30;

2) 24.12.2019 r. w godzinach 7.30 do godziny 12.00.

 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia