Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.10.2017

Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

    W golczewskim Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w sobotę 28 października br. odbyła się inauguracja VII roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego  Wieku w Golczewie. Hasłem przewodnim spotkania były „Radosne pasje, kreacje i rekreacje Seniorów UTW w Regionie”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Kamieński Józef Malec oraz Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk.

czytaj więcej...

30.10.2017

Sportowe zmagania w szczytnym celu

   Na golczewskim kompleksie Orlik, w niedziele 29 października, rozegrano charytatywny turniej piłkarski.

czytaj więcej...

30.10.2017

Rewitalizacja w gminie Golczewo - spotkania z mieszkańcami

    W dniach od 24 do 27 października br. odbyły się spotkania z mieszkańcami Golczewa, Niemicy, Sosnowic, Uniborza, Gadomia oraz Upadłych dotyczące projektu Rewitalizacja w  gminie Golczewo.

czytaj więcej...

27.10.2017

Plan zagospodarowania przestrzennego dla Samlina uchwalony

    XXXIV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbyła się 27 października br. Jedna z ważniejszych uchwał przyjętych podczas piątkowych obrad dotyczyła uchwalanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Golczewo w obrębach Samlino i Wołowiec. Uchwała została przyjęta jednomyślnie przez wszystkich obecnych radnych.

czytaj więcej...

26.10.2017

Dzień Kundelka w golczewskim przedszkolu

    "Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi,
     które kocha cię więcej niż siebie samego."
     - Josh Billings

   Dzieci z grupy 3 i 4 latków z golczewskiego przedszkola 25 października br., czyli w Dniu Kundelka spotkały się z kierownikiem Schroniska dla Zwierząt w Sosnowicach panią Martą Tysiąc -Stępień.

czytaj więcej...

23.10.2017

Rodzinne biegi w Wysokiej Kamieńskiej

   W środę 18 października na boisku w Wysokiej Kamieńskiej odbyły się biegi dla uczniów z klas 4 – 7. Zawody zorganizowano i sfinansowano w ramach projektu na inicjatywy społeczno – kulturalne Gminy Golczewo  „ Bonus na start”.

czytaj więcej...

20.10.2017

Budżet obywatelski 2018 - dalsze konsultacje

   Drodzy Mieszkańcy!

   Zakończyliśmy nabór propozycji projektów do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2018.
   W tym roku wpłynęło 14 propozycji, które w dalszym etapie zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej przez Zespół Oceniający.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia