Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.06.2010

"BOSMAN CUP"

W dniach 24-26 czerwca 2010 r. odbywały się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAXI,w 3 konkurencjach sportowych. W czwartek 24 czerwca zawodnicy rywalizowali w Bilard, a w piątek w Darta w pubie "Pasadena" w Nowogardzie.

czytaj więcej...

30.06.2010

Woda przebadana - można się kąpać

Jak wynika z ostatnich badań – woda na zachodniopomorskich kąpieliskach jest czysta. Certyfikaty otrzymały liczne kąpieliska śródlądowe, w tym jezioro Szczucze w Golczewie. Jakość wody na naszym kąpielisku odpowiada wszystkim wymogom sanitarnym.

czytaj więcej...

29.06.2010

Sezon wakacyjny - w pełni

Nad golczewskim jeziorem „zaroiło się” od wypoczywających. Piękna pogoda i niewątpliwie urokliwe położenie przyciąga do naszej miejscowości wielu turystów.

czytaj więcej...

29.06.2010

Zobacz najnowszy film o Golczewie

Zapraszamy bardzo serdecznie do obejrzenia najnowszego filmu o naszym miasteczku, który został nagrany z okazji 20. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Miejscowości Golczewo. Reżyserem filmu jest Kazimierz Rabski, producentem zaś –  Wytwórnia Telewizyjno- Filmowa ALFA TV ze Szczecina.

czytaj więcej...

29.06.2010

Golczewo - Europejska Gmina Europejskie Miasto

Podczas tegorocznej IV Gali edycji Rankingu Europejska Gmina Europejskie Miasto, Gmina Golczewo znalazła się w gronie Laureatów.

czytaj więcej...

29.06.2010

Siatkarze mięli też swoje 5 minut

Podczas tegorocznych „Dni Golczewa” poza tenisem i piłką nożną rozegrano także mecze siatkówki. Do rozgrywek poza Golczewem zgłosiły się pierwotnie jeszcze dwie drużyny, z Kamienia Pomorskiego i z Przybiernowa. Niestety w dniu rozgrywek nie mięliśmy okazji ich zobaczyć.

czytaj więcej...

28.06.2010

LKS Baszta - w Kramsku najlepsi

Nasi kolarze tym razem wybrali się na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do Kramska koło Lichenia. Tutaj zawodnicy zmierzyli się w jeździe indywidualnej na czas, jeździe dwójkami i w wyścigu ze startu wspólnego.

czytaj więcej...

28.06.2010

Trzeźwy poranek

Zdążający do pracy dziś rano kierowcy natknęli się na drodze na patrole policji. Niezapowiedzianą wizytę złożyli nam panowie policjanci z Kamienia Pomorskiego, którzy po raz kolejny przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Na straży prawa stanęło 6 policjantów, obstawiając wyjazdy z miasta trzema radiowozami.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia