Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

28.06.2010

Finał Turnieju Tenisa Ziemnego

Miniony weekend przepełniony był także dużą ilością wydarzeń sportowych. Jedną z nich były rozegrane w sobotę mecze finałowe Turnieju Tenisa Ziemnego o puchar Burmistrza.

 

czytaj więcej...

28.06.2010

"Dni Golczewa 2010" - ale to już było...

Golczewo miało swoje trzy dni. To był niewątpliwie czas dobrej zabawy. Czas, który obfitował w wiele uroczystości rocznicowych, ale także był wypełniony znakomitą muzyką.

czytaj więcej...

28.06.2010

Tu przed laty przesiadywał książę Ernest de Croy

W 1637 roku na zamku w Golczewie zamieszkał ostatni tytularny protestancki biskup kamieński Ernest Bogusław de Croy. Mieszkańcom Golczewa książę ufundował studzienkę u źródła, z czystą i zdrową wodą, bogatą w sole mineralne.

czytaj więcej...

25.06.2010

Upragnione wakacje!!!!

   Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie uroczyście zakończyli rok szkolny 2009/2010. Na apelu obecni byli także zaproszeni goście. Wszyscy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce,...

czytaj więcej...

25.06.2010

"Usta milczą, dusz śpiewa..."

Słowa te i melodia na długo pozostaną w pamięci osób będących na koncercie „Czarodziejski wieczór minionej epoki”. Mazurki i etiudy Chopina, arie z opery Moniuszki, walce i czardasze przeniosły nas w niezapomnianą krainę cudownej muzyki.

czytaj więcej...

25.06.2010

Happening na ulicach miasta

Uczniowie i nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Impreza zorganizowana na ulicy Zwycięstwa przyciągnęła wielu. Tu mogliśmy budować golczewską fontannę, zająć się renowacją baszty, czy budową ronda.

czytaj więcej...

24.06.2010

Ruszyły "Dni Golczewa 2010"

Nasi najmłodsi mieszkańcy miasta uroczystym apelem otworzyli obchody „Dni Golczewa”. Podczas apelu, który swoją obecnością uświetnili Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, proboszcz miejscowej Parafii ks. Wojciech Musiałek, oraz Krystyna Grzeszczyk były Dyrektor Szkoły, uroczyście została zaprezentowana flaga miasta.

czytaj więcej...

23.06.2010

Projekt "Omnibus..." - to ponad 1 200 000 PLN dla szkół

Już za kilka dni upragnione wakacje. Czas pełnego relaksu i wypoczynku. A ten przyda się niewątpliwie, gdyż już od nowego roku szkolnego uczniowie i nauczyciele z naszej gminy przystępują do realizacji nowego projektu: „Omnibus – wszechstronny rozwój edukacyjny dzieci i młodzieży ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum na terenie Gminy Golczewo”. Jego głównym celem jest wyrównanie szans edukacyjnych 623 uczniów.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia