Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.07.2010

Zebranie dla organizacji pozarządowych

   W czwartek, 5 sierpnia o godz. 13:00 w sali ślubów Urzędu Miejskiego w Golczewie odbędzie się zebranie przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Golczewo.   Spotkanie dotyczyć...

czytaj więcej...

29.07.2010

Oj, dużo się działo ...

   Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na terenie asfaltowego boiska przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się zorganizowany pokaz służb mundurowych. W pełnej krasie zaprezentowali się funkcjonariusze miejscowej policji i straży granicznej ze Świnoujścia.
   Dzieci miały okazję posiedzieć w policyjnym radiowozie, zobaczyć jego pełne wyposażenie oraz poznać sposób komunikacji patrolu z oficerem dyżurnym i z innymi radiowozami. Zobaczyli także, w jaki sposób funkcjonuje komputer umożliwiający szybkie sprawdzenie zatrzymanych osób i pojazdów.

czytaj więcej...

28.07.2010

Drodzy internauci !!!

   W związku z pojawiającymi się od pewnego czasu obraźliwymi komentarzami na temat osób i zdarzeń, o których staraliśmy się informować Państwa na bieżąco, została zablokowana możliwość dodawania komentarzy do tekstów w dziale aktualności.    Jednocześnie informujemy, iż w najbliższych...

czytaj więcej...

28.07.2010

Koloniści podglądają...

Trzeci, ostatni już turnus letnich kolonii właśnie trwa. Dzieci będą u nas gościć jeszcze do niedzieli 01.08. W trakcie tego pobytu zaplanowano dla nich również kilka atrakcji poza programem.

czytaj więcej...

27.07.2010

"Iskra" Golczewo przygotowuje się do nowego sezonu

  Ostatnie sukcesy naszych sportowców dostarczają nam niewątpliwie powodów do dumy. Wspomnieć tu należy chociażby o golczewskich kolarzach, którzy na terenie kraju (III miejsce Bartosza Warchoła na Mistrzostwach Polski MTB), a nawet Europy (tytuł Mistrza dla Piotra Gawrońskiego – wieloletniego wychowanka golczewskiego klubu) zdobywają zaszczytne, medalowe miejsca robiąc przy tym niesamowitą promocję dla naszej gminy. Niestety, ale bez skutku czekamy na sukcesy drugiej naszej sportowej perełki, jaką jest LKS „Iskra” Golczewo.

czytaj więcej...

26.07.2010

Piłkarski piątek

   Miniony weekend rozpoczął się w strugach długo oczekiwanego deszczu. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody rozegrano, zaplanowany na ten dzień, turniej „Dzikich drużyn”. Organizatorami spotkania byli: LKS „Iskra” Golczewo, Przewodniczący Rady Powiatu Kamieńskiego oraz Burmistrz Golczewa.

czytaj więcej...

23.07.2010

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXXVIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 30 lipca 2010 r. (piątek) o godz. 14.00 w sali USC w Urzędzie Miejskim w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

23.07.2010

Nie tylko policja, ale i funkcjonariusze straży granicznej

   Jak już wcześniej informowaliśmy, mali koloniści realizując swój program pobytu mają jednocześnie możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji. Podpatrywali, jak wygląda wypiek chleba w piekarni u pana Sylwestra Ostrowskiego. Byli dzielnymi strażakami, dzięki uprzejmości OSP w Golczewie, a tym razem będą mogli zobaczyć na czym polega praca innych służb mundurowych.Chodzi tu o golczewską policję, a także o funkcjonariuszy straży granicznej.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia