Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

03.03.2010

Szybki PIT

W związku z inicjatywą Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim mającą na celu pomoc podatnikom w złożeniu zeznań podatkowych, przekazujemy Państwu szczegółowe informacje o dyżurach w dodatkowych punktach przyjmowania zeznań oraz o zorganizowaniu Dnia Otwartego w urzędzie.

czytaj więcej...

26.02.2010

Umowa na oczyszczalnię podpisana!

Jak informowaliśmy wcześniej, Golczewo uzyskało środki z Regionalnego Programu Operacyjnego na modernizację oczyszczalni ścieków i rozbudowę kanalizacji sanitarnej w gminie.

czytaj więcej...

23.02.2010

Start programu "Golczewo klika"

W dniu wczorajszym, tj. 22 lutego ruszył program szkoleniowy „Golczewo klika – obsługa komputera i Internetu” finansowany ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Pierwsza grupa uczestniczyła w czterogodzinnych zajęciach. Cykl szkoleniowy trwa 24 godziny. Zajęcia prowadzone są w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Golczewie. Sala pełnych entuzjazmu uczestników stanowi dowód celowości i potrzeby przeprowadzenia szkolenia. W ramach darmowego szkolenia uczestnicy otrzymują również posiłek.

czytaj więcej...

19.02.2010

Z A W I A D O M I E N I E

Sesja Rady Miejskiej w Golczewie - 25 lutego 2010 r. godz. 14:00

czytaj więcej...

18.02.2010

KONKURS GRANTOWY

Jeszcze kilka dni trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, ogłoszonym w ramach dziesiątej edycji Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse”. Wnioski w pierwszym etapie konkursu można składać do 22 lutego.

czytaj więcej...

16.02.2010

Święto kolarzy

KolarzeW poniedziałkowy wieczór (15 lutego br.) odbyło się spotkanie golczewskich kolarzy, działaczy, rodziców i sympatyków tego sportu. Okazją było podsumowanie działalności klubu w ubiegłym roku, oraz jubileusz trzydziestolecia powstania LKS Baszta Golczewo. Prezes klubu p. Grzegorz Dyksy oraz trener Jacek Kołba przedstawili zawodników i ich osiągnięcia.

czytaj więcej...

12.02.2010

Choinka 2010 w Sołectwie Drzewica

W ostatnią niedzielę w Kłodzinie, mieszkańcy sołectwa Drzewica bawili się na imprezie choinkowej, która została zorganizowana pod hasłem ,,Uzależnieni od telewizji". Dzieci przedstawiały krótkie scenki, parodiując otaczającą nas codzienność, życie ludzi uzależnione od programu telewizyjnego. Miłą atrakcją...

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia