Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.05.2008

Zawody Strażackie 2008


Początek maja jest co roku wielką imprezą w Golczewie. Nie mogło, więc również zabraknąć zawodów strażackich, które odbyły się w trakcie długiego weekendu. Piękna pogoda przyciągnęła liczne grono publiczności.
Drużyny naszych 6 jednostek OSP, drużynę zaproszonych gości z jednostki Joachimsthal (Niemcy) oraz jednostkę z Ościęcina wprowadziła orkiestra dęta z Goleniowa.

czytaj więcej...

07.05.2008

Zlot harcerzy w Golczewie

 W dniach 2-3 maja w Golczewie przebywali Harcerki i Harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej uczestniczący w XIII Rajdzie Wendyjskim po Ziemi Pomorskiej szlakiem "Zaginionego skarbca Katedry Kamieńskiej i rycerskiego rodu von Flemming". Komendantem Rajdu był phm. Rafał Zommer HR. W rajdzie uczestniczyło 270 harcerek i harcerzy ze Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Koszalina, Skwierzyny, Świebodzina, Świnoujścia a nawet z Poznania i Łodzi. W dniu 2 maja br. na wzgórzu przy wieży zamkowej harcerze przy tradycyjnym ognisku i śpiewie harcerskich piosenek przedstawili inscenizację legendy o golczewskiej żabce.

czytaj więcej...

28.04.2008

ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ DO GOLCZEWA

1 maja

godz. 12.00 finał Kamieńskiej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej – sala gimnastyczna w Golczewie. W Turnieju biorą udział ekipy z Kamienia Pomorskiego, Dziwnowa, Międzyzdrojów i Golczewa.

czytaj więcej...

23.04.2008

Wybory sołtysa

W dniu 18 kwietnia br. w Kłębach odbyło się wiejskie zebranie, na którym dokonano wyboru nowego sołtysa. Dotychczasowa sołtys, Pani Katarzyna Mazur, złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Nowym sołtysem Sołectwa Kłęby został Pan Władysław Tesarski.

czytaj więcej...

17.04.2008

Zawiadomienie o sesji Rady Miejskiej w Golczewie.

Zawiadamiam, że XIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2008 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

15.04.2008

Pożegnanie kaprala Grzegorza Politowskiego

 W dniu 8 kwietnia br. w Afganistanie, w wyniku wybuchy miny-pułapki, zginął tragicznie Grzegorz Politowski – mieszkaniec Golczewa. W wojsku służył od 2002 r., na misje do Afganistanu wyjechał w 2007 r., do Polski miał wrócić w maju br. Za wybitne zasługi w działaniach prowadzonych podczas akcji bojowych, za wykazana odwagę i osobiste męstwo, Prezydent RP, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Lech Kaczyński w dniu 9 kwietnia br. odznaczył śp. kpr. Grzegorza Politowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego.

czytaj więcej...

04.04.2008

Dzień otwarty z Urzędem Skarbowym

D  Z  I E Ń     O  T  W  A  R  T  Y  w Urzędzie Skarbowym Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim ul. Jedności Narodowej 5 informuje, że w dniu 19 kwietnia br. (sobota) organizuje „ D Z I E Ń O T W A R T Y”  W tym dniu w godzinach od 9.00 do 14.00 w...

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia