Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.06.2010

Kolejna perełka Golczewa

Drodzy mieszkańcy Golczewa i okolic, po drugiej stronie jeziora czeka na was nie lada atrakcja. Mamy „nowy”, powiększony o nowe stoły i ławki,  zakątek do odpoczynku. Inicjatorem i fundatorem tego przedsięwzięcia jest Nadleśnictwo Rokita.

czytaj więcej...

02.06.2010

Golczewscy kolarze znów stanęli na podium

Miniony weekend ponownie minął pod hasłem zwycięstw kolarzy „Baszty” Golczewo.

czytaj więcej...

01.06.2010

Place zabaw zrównane z ziemią

W miniony czwartek dzieci mieszkające na ul. Papieża Jana Pawła II doznały małego szoku. Po powrocie ze szkoły odkryły, że nie ma ich ulubionego placu zabaw. Podobne reakcje były na ulicy Zwycięstwa. Tu ta sama sytuacja. Zniknęły zjeżdżalnie i huśtawki. Po piaskownicy została tylko „kupka” kamieni, następnie zasypana czarnoziemem i rozgrabiona.

czytaj więcej...

01.06.2010

Dzień Dziecka

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim… Wiele radości, oceanu miłości,  uśmiechu każdego dnia, niech na buźkach waszych trwa. Zabawek bez liku, lodów na patyku, słońca ciepłego, i humoru dobrego!...

czytaj więcej...

31.05.2010

Wielki piknik małych przedszkolaków

Święto Mamy, to dzień szczególny w życiu każdego dziecka. W tym roku przedszkolaki uczciły ten dzień na łące z mamą i z ….. tatą.

czytaj więcej...

31.05.2010

Sprzątanie w Sosnowicach

Z inicjatywy mieszkańców Sosnowic – w ramach wiosennych porządków - odbyło się wielkie, sobotnie sprzątanie. Do akcji tej zaproszono burmistrza wraz z kilkoma pracownikami.

czytaj więcej...

31.05.2010

Sołectwa integrują się

W minioną sobotę, 29 maja, mieszkańcy dwóch sołectw gminy Golczewo, Drzewica i Niemica, zorganizowali wspólny wyjazd na basen do Gryfina. Celem tego rekreacyjno- sportowego przedsięwzięcia była integracja sołectw, połączona z wyrównywaniem szans dzieci wiejskich w dostępie do kultury, rozrywki i rozwoju fizycznego.

czytaj więcej...

26.05.2010

Stary Tartak ma nowy most

Mieszkańcy Starego Tartaku doczekali się w końcu drogi z prawdziwego zdarzenia.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia