Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

27.02.2020

Podjęto prace związane z wymianą oświetlenia w Golczewie

W dniu 26.02.br. rozpoczęto działania związane z projektem pn. „Wymiana oświetlenia miejskiego na energooszczędne w Golczewie”. Firmą realizującą inwestycję jest Zakład Instalatorstwa Elektro-Energetycznego Eugeniusz Brzostek z Wysokiej Kamieńskiej.

czytaj więcej...

26.02.2020

Ferie z GOKiS-em już za nami

   Zimowe ferie już za nami. W tym roku Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie wypełnił wolny czas najmłodszym organizując przez dwa tygodnie warsztaty i zajęcia.

czytaj więcej...

25.02.2020

Konkurs "Sołtys Roku 2020"

Potrafią słuchać mieszkańców swoich miejscowości i motywować ich do działania, są najbliżej ich trosk i problemów, to oni dbają o rozwój swoich małych ojczyzn.  Mowa tu o zachodniopomorskich sołtysach, których aktywne działania mogą zostać docenione w konkursie „Sołtys Roku” 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia br. 

czytaj więcej...

25.02.2020

Dotyczy przystąpienia właścicieli nieruchomości niezamieszkałych do zorganizowanego przez Gminę Golczewo systemu odbioru odpadów komunalnych.

Zgodnie z art. 6c ust. 2c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.) przystąpienie właściciela nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne do zorganizowanego przez gminę systemu gospodarowania odpadami komunalnymi jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. W związku z powyższym, w załączeniu do niniejszej informacji przekazujemy Państwu oświadczenie wyrażające zgodę na pozostanie w zorganizowanym przez Gminę Golczewo systemie gospodarowania odpadami komunalnymi.

czytaj więcej...

24.02.2020

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Kłodzinie

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Kłodzinie odbyło się 21 lutego. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz, Starosta Powiatu Kamieńskiego Józef Malec, Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek oraz radni Rady Miejskiej w Golczewie, radni Powiatu Kamieńskiego, sołtysi Gminy Golczewo, przedstawiciele Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej, przedstawiciel wykonawcy inwestycji Irena Makuch oraz mieszkańcy miejscowości Kłodzino i Drzewica.

czytaj więcej...

24.02.2020

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych

WAŻNE !!!

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od marca do grudnia 2020 r.  

Proszę o zapoznanie się z podanymi terminami w celu uniknięcia braku odbioru.

https://golczewo.pl/strony/menu/233.dhtml

czytaj więcej...

19.02.2020

Ruszył nabór do konkursu "Granty Sołeckie 2020"


Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w konkursie „Granty sołeckie 2020”. Konkurs jest skierowany do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia