Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.12.2019

27 grudnia 2019 r. Urząd Miejski w Golczewie będzie nieczynny

Uprzejmie informujemy, że 27 grudnia 2019 r. (piątek) Urząd Miejski w Golczewie będzie nieczynny.

W zamian za 27 grudnia Urząd będzie czynny 14 grudnia 2019 r. (sobota).

ZARZĄDZENIE NR 184/2019 BURMISTRZA GOLCZEWA z dnia 9 grudnia 2019 r. w sprawie ustalenia 27 grudnia 2019 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Golczewie

czytaj więcej...

06.12.2019

Deklaracja z Nikozji dotycząca pól elektromagnetycznych/częstotliwości radiowych

Apel naukowców dotyczący szkodliwości pola elektromagnetycznego dla naszego zdrowia. Autorzy Raportu Bioinitiative zapoznali się z wynikami ok. 3800 przeprowadzonych badań, ponad 230 naukowców opublikowało w czasopismach naukowych wyniki badań skutków biologicznych i zdrowotnych wywołanych przez niejonizujące pole elektromagnetyczne.

czytaj więcej...

05.12.2019

Jubileusze Pożycia Małżeńskiego w Golczewie

"... i ślubuję Ci miłość, wierność

i uczciwość małżeńską

oraz że Cię nie opuszczę

aż do śmierci..."

 

W środę 4 grudnia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Złote, Szmaragdowe i Diamentowe Gody to niepowtarzalne święto w związku małżeńskim. Na uroczystość zorganizowaną z tej okazji przybyli dostojni Jubilaci wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście Starosta Kamieński Józef Malec, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek, Sekretarz Urzędu Miejskiego Małgorzata Wójcik. Szanownych Jubilatów oraz wszystkich przybyłych przywitał Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

czytaj więcej...

05.12.2019

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

04.12.2019

Program Stypendialny Horyzonty Fundacji EFC i FRS

Horyzonty kończą w tym roku 10 lat! Tym samym 15 lutego już po raz dziesiąty Fundacja EFC wraz ze swoim partnerem strategicznym, Fundacją Rodziny Staraków, otwiera rekrutację do swojego flagowego programu - jednego z najbardziej kompleksowych programów stypendialnych w kraju. Horyzonty to szerokie wsparcie dla uczniów z małych miejscowości oraz rodzin o skromnych dochodach, którzy chcą zdobywać wiedzę w najciekawszych liceach i technikach w dużych miastach. Stypendyści Horyzontów angażują się społecznie, trzymają się razem, dbają o rozwój osobisty w szkole i poza szkołą.

czytaj więcej...

02.12.2019

Orange Polska buduje sieć światłowodową

Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie gminy GOLCZEWO, w ramach projektu „Szczeciński Część B Orange Światłowód”. Projekt jest realizowany z  dofinansowaniem ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

czytaj więcej...

02.12.2019

Słuchacze UTW w Golczewie na KONCERCIE SYMFONICZNYM w FILHARMONII SZCZECIŃSKIEJ

29  Listopada br. GRANDIOSO MONIUSZKO 200,  W PROGRAMIE: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej „Poznańskie Słowiki”, Sylwia Olszyńska – sopran, Jadwiga Rappé – alt, Aleksander Kunach – tenor, Robert Gierlach – bas, Maciej Wieloch – dyrygent.  Stanisław Moniuszko - Litanie ostrobramskie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia