Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

19.10.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXXIV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 27 października 2017 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12

czytaj więcej...

18.10.2017

Komunikat ZUS-u

   E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS

   Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

   Informację  o numerze tego rachunku płatnik składek dostanie z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r. Oczywiście list dotrze do płatnika, gdy ZUS zna jego aktualny adres. Jeśli nie zgłosił zmiany danych powinien to zrobić jak najszybciej.

czytaj więcej...

17.10.2017

czytaj więcej...

17.10.2017

Pieski ze schroniska w Sosnowicach w obiektywie

   Ostatnie już spotkanie z cyklu spotkań "Ja i mój pies. Poznajmy się" odbyło się 7 października br. Tego dnia do Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach przybyli wszyscy zainteresowani chcący zgłębić tajniki wiedzy fotograficznej.

czytaj więcej...

16.10.2017

Głosujemy na Bartka!

   Zachęcamy wszystkich do głosowania na Bartłomieja Musiała, nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, nominowanego w plebiscycie Głosu Szczecińskiego – „Nauczyciel na Medal”.

czytaj więcej...

16.10.2017

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

     Nauczyciele z naszej gminy 14 października obchodzili swoje święto- Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwanym Dniem Nauczyciela. Tradycyjnie z tej okazji zorganizowano uroczyste apele.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia