Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

24.12.2007

Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia br. w Restauracji „Herbowa” w Golczewie odbyło się wigilijne spotkanie zarządu, członków, działaczy, sponsorów Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Golczewie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Zastępca Burmistrza Waldemar Bartniczuk.

Spotkanie było również podziękowaniem dla zawodników za tegoroczne sukcesy odnoszone na arenie krajowej i międzynarodowej. Prezes LKS „Baszty” Golczewo Grzegorz Dyksy i trener Jacek Kołba wyróżnili kolarzy, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie w mijającym kolarskim sezonie.

czytaj więcej...

24.12.2007

Wigilia w OSP

 W piątek 14 grudnia 2007 w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Gminny OSP. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Zarządów 6-ciu jednostek OSP Gminy Golczewo oraz zaproszeni goście: Burmistrz Andrzej Danieluk, Wiceburmistrz Waldemar Bartniczuk , Ksiądz Proboszcz Wojciech Musiałek oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP Daniel Kowaliński i wiceprezesi Zarządu Powiatowego OSP RP Stefan Waszczuk i Andrzej Wróblewski.

czytaj więcej...

24.12.2007

Jasełka

W dniu 18. grudnia 2007 roku w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym TPD w Golczewie odbyły się Jasełka połączone z Wigilią .Wspólnie przy świątecznym stole zasiedli: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, Przewodnicząca Caritasu Krystyna Grzeszczyk, Przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, Zarząd Miejsko – Gminny TPD, Dyrektorzy szkół, Wychowankowie Ogniska ich rodzice i rodzeństwo. Dla wszystkich gości dzieci przygotowały prezenty – świąteczne stroiki, które były miłym świątecznym akcentem. Wszystkich w świąteczny nastrój wprowadził piękny występ małych aktorów przedstawiający scenę narodzin Chrystusa. Miłym punktem uroczystości był koncert „Kolędy Świata”.czytaj więcej...

11.12.2007

Mikołajki 2007 w Golczewie

  06 grudnia 2007 roku do Golczewa zawitał Św. Mikołaj na saniach – z braku śniegu sanie miały koła. Parada pełna dużych i małych Mikołajów przeszła ulicami Golczewa głośno wiwatując na cześć Św. Mikołaja, który ją prowadził.


 

czytaj więcej...

11.12.2007

ZAPROSZENIE


MIKOŁAJKI 6 grudnia 2007 r.

„Mikołaje Świata”

Spotykamy się i bawimy od godz.13.30 do 18.00
na placu przy Restauracji „Herbowa”

czytaj więcej...

11.12.2007

X sesji Rady Miejskiej w Golczewie

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że X sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 27 grudnia2007r. (czwartek) o godz. 14 00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

07.12.2007

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH
NA TERENIE GMINY GOLCZEWO
w miesiącu grudniu 2007 r.

czytaj więcej...

30.11.2007

Informacja dot. szkolenia z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych”

W dniu 26 listopada 2007 roku w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się szkolenie z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych” do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Gminy Golczewo.

Celem szkolenia było przygotowanie pracowników Urzędu Miejskiego, przedstawicieli jednostek organizacyjnych gminy, organizacji pozarządowych oraz firm do składania wniosków dot. przedsięwzięć inwestycyjnych, niezbędnych do realizacji na terenie Gminy Golczewo. Szkolenie przeprowadziła firma Business Mobility International.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia