Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

25.11.2009

Tadeusz Pokorski mieszkaniec Golczewa wyróżniony przez Ministra Zdrowia

  W dniu 13 października 2009 r. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie organizowała uroczyste obchody Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego. Uroczystość odbyła się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

czytaj więcej...

19.11.2009

Zakończono Konkursu na opracowanie znaku graficznego - logo Gminy Golczewo

   Rozstrzygnięty został Konkurs na logo promujące Gminę Golczewo. Konkurs ogłoszony przez Burmistrza Golczewa w dniu 30 września br. trwał do 16 listopada. W tym czasie wiele osób wykazywało zainteresowanie zasadami, dzwoniąc i prosząc o wyjaśnienia. Po ilości napływających zgłoszeń można przyznać, że zainteresowanie naszym Konkursem było bardzo duże. Napłynęły prace z kraju i za granicy.

czytaj więcej...

19.11.2009

Ireneusz Kuriata zwycięża w Konkursie na logo Golczewa

  W Konkursie na opracowanie znaku graficznego – logo do identyfikacji wizualnej Gminy Golczewo, decyzją Komisji Konkursowej z dnia 18 listopada 2009 r., zwyciężyła praca Pana Ireneusza Kuriaty ze Szczecina.

czytaj więcej...

13.11.2009

Uroczystości z okazji 11 listopada

   „Przyszedł taki czas” to myśl przewodnia, która przyświecała uroczystej akademii z okazji 91. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Akademia odbyła się dwukrotnie: 10.11.09 r. w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie – adresatami byli tu uczniowie klas gimnazjum, liceum i SP oraz 11.11.09 r. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. A. Boboli dla zgromadzonej społeczności miasta i okolic.

czytaj więcej...

10.11.2009

ZŁOTE GODY

   Dnia 9 listopada 2009 r. w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbył się Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia