Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

04.03.2010

Profilaktyczne badania mammograficzne.

W środę, 3 marca 2010 roku w naszym mieście można było wykonać badanie mammograficzne po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Mammobus został ustawiony przy Przychodni Zdrowia za Urzędem Miasta i Gminy.

czytaj więcej...

03.03.2010

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W GOLCZEWIE

Rekrutacja do PRZEDSZKOLA i oddziałów przedszkolnych (sześciolatki) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbędzie się w dniach 1.03-31.03.2010r. Karty zgłoszenia proszę odbierać w sekretariacie szkoły w Golczewie.

czytaj więcej...

03.03.2010

Szybki PIT

W związku z inicjatywą Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim mającą na celu pomoc podatnikom w złożeniu zeznań podatkowych, przekazujemy Państwu szczegółowe informacje o dyżurach w dodatkowych punktach przyjmowania zeznań oraz o zorganizowaniu Dnia Otwartego w urzędzie.

czytaj więcej...

26.02.2010

Umowa na oczyszczalnię podpisana!

Jak informowaliśmy wcześniej, Golczewo uzyskało środki z Regionalnego Programu Operacyjnego na modernizację oczyszczalni ścieków i rozbudowę kanalizacji sanitarnej w gminie.

czytaj więcej...

23.02.2010

Start programu "Golczewo klika"

W dniu wczorajszym, tj. 22 lutego ruszył program szkoleniowy „Golczewo klika – obsługa komputera i Internetu” finansowany ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Pierwsza grupa uczestniczyła w czterogodzinnych zajęciach. Cykl szkoleniowy trwa 24 godziny. Zajęcia prowadzone są w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Golczewie. Sala pełnych entuzjazmu uczestników stanowi dowód celowości i potrzeby przeprowadzenia szkolenia. W ramach darmowego szkolenia uczestnicy otrzymują również posiłek.

czytaj więcej...

19.02.2010

Z A W I A D O M I E N I E

Sesja Rady Miejskiej w Golczewie - 25 lutego 2010 r. godz. 14:00

czytaj więcej...

18.02.2010

KONKURS GRANTOWY

Jeszcze kilka dni trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, ogłoszonym w ramach dziesiątej edycji Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse”. Wnioski w pierwszym etapie konkursu można składać do 22 lutego.

czytaj więcej...

16.02.2010

Święto kolarzy

KolarzeW poniedziałkowy wieczór (15 lutego br.) odbyło się spotkanie golczewskich kolarzy, działaczy, rodziców i sympatyków tego sportu. Okazją było podsumowanie działalności klubu w ubiegłym roku, oraz jubileusz trzydziestolecia powstania LKS Baszta Golczewo. Prezes klubu p. Grzegorz Dyksy oraz trener Jacek Kołba przedstawili zawodników i ich osiągnięcia.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia