Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.01.2008

Kalendarz „Impresje Golczewskie 2008”

Gmina Golczewo wydała kalendarz „Impresje Golczewskie 2008”, powstał on przy współudziale Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie-fotografie do kalendarza zostały wykonane przez studentów i wykładowców WSSU podczas pobytu na plenerze artystycznym w Golczewie. Fotografie przedstawiają uroki naszych terenów i mamy nadzieję, że zachęcą turystów do jeszcze liczniejszego przyjazdu w nasze strony – zapraszamy!

czytaj więcej...

17.01.2008

CAMPING „NAD JEZIOREM” IV W POLSCE!

 Miło nam przekazać informację o niewątpliwym sukcesie naszej gminy z zakresu turystyki, do którego przyczyniła się Pani Celina Gębala – właścicielka Campingu „Nad Jeziorem”.


Co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu ogłaszany jest ogólnopolski konkurs, pod nazwą „Mister Camping”, odbywa się on w trzech kategoriach:

czytaj więcej...

17.01.2008

Zapraszamy na Golczewskie Forum !

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obietnicą uruchamiamy forum, na którym Mieszkańcy gminy Golczewo będą mogli wyrazić swoją opinię o tym, co dzieje się w gminie Golczewo oraz zadawać pytania, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

http://golczewskiesprawy.phorum.pl

Dorota Jędrzejewska-Motyka
stanowisko ds. promocji

czytaj więcej...

11.01.2008

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację zadania publicznego
z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym i wykluczeniu społecznemu

czytaj więcej...

31.12.2007

Spotkanie Noworoczne 2008

 27 grudnia 2007 roku odbyło się w Restauracji Herbowa w Golczewie Spotkanie Noworoczne 2008.

Golczewo ma długoletnią tradycję, polegającą na organizowaniu Spotkań Noworocznych, na które przez Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej zapraszani są Radni Gminy Golczewo oraz przedstawiciele firm, organizacji i stowarzyszeń, działających na terenie gminy.

czytaj więcej...

24.12.2007

Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia br. w Restauracji „Herbowa” w Golczewie odbyło się wigilijne spotkanie zarządu, członków, działaczy, sponsorów Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Golczewie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Zastępca Burmistrza Waldemar Bartniczuk.

Spotkanie było również podziękowaniem dla zawodników za tegoroczne sukcesy odnoszone na arenie krajowej i międzynarodowej. Prezes LKS „Baszty” Golczewo Grzegorz Dyksy i trener Jacek Kołba wyróżnili kolarzy, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie w mijającym kolarskim sezonie.

czytaj więcej...

24.12.2007

Wigilia w OSP

 W piątek 14 grudnia 2007 w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Gminny OSP. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Zarządów 6-ciu jednostek OSP Gminy Golczewo oraz zaproszeni goście: Burmistrz Andrzej Danieluk, Wiceburmistrz Waldemar Bartniczuk , Ksiądz Proboszcz Wojciech Musiałek oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP Daniel Kowaliński i wiceprezesi Zarządu Powiatowego OSP RP Stefan Waszczuk i Andrzej Wróblewski.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia