Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.04.2008

Zawiadomienie o sesji Rady Miejskiej w Golczewie.

Zawiadamiam, że XIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2008 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

15.04.2008

Pożegnanie kaprala Grzegorza Politowskiego

 W dniu 8 kwietnia br. w Afganistanie, w wyniku wybuchy miny-pułapki, zginął tragicznie Grzegorz Politowski – mieszkaniec Golczewa. W wojsku służył od 2002 r., na misje do Afganistanu wyjechał w 2007 r., do Polski miał wrócić w maju br. Za wybitne zasługi w działaniach prowadzonych podczas akcji bojowych, za wykazana odwagę i osobiste męstwo, Prezydent RP, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Lech Kaczyński w dniu 9 kwietnia br. odznaczył śp. kpr. Grzegorza Politowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego.

czytaj więcej...

04.04.2008

Dzień otwarty z Urzędem Skarbowym

D  Z  I E Ń     O  T  W  A  R  T  Y  w Urzędzie Skarbowym Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim ul. Jedności Narodowej 5 informuje, że w dniu 19 kwietnia br. (sobota) organizuje „ D Z I E Ń O T W A R T Y”  W tym dniu w godzinach od 9.00 do 14.00 w...

czytaj więcej...

03.04.2008

Młodzi mieszkańcy Golczewa na Turnieju Tańca

 W dniu 29 marca br. w Kamieniu Pomorskim odbył się IV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca organizowany przez Klub Tańca Towarzyskiego FOCUS. Impreza został poprowadzona przez Panią Marlenę Maciejewską ze Szczecina.


czytaj więcej...

02.04.2008

"Baszta" Golczewo wśród najlepszych

W dniu 29 marca br. w Białogardzie odbył się III Wojewódzki Zjazd Delegatów Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Województwa Zachodniopomorskiego, na którym dokonano wyboru nowych władz na kolejną kadencję i podsumowano ostatnie czteroletnie sportowe sukcesy sekcji zrzeszonych w LZS-ach w naszym województwie. Wśród najlepszej ?dziesiątki? klubów Zrzeszenia LZS Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2004-2008 jest Ludowy Klub Sportowy ?Baszta? Golczewo, który uplasował się na VIII miejscu we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. W imieniu klubu nagrodę w postaci pucharu, z rąk Pana Zbigniewa Kilińskiego Przewodniczącego Zrzeszenia LZS, odebrała Dorota Opiła ? sekretarz LKS ?Baszty? Golczewo.

czytaj więcej...

02.04.2008

Nagrody dla "Baszty" Golczewo

 Podczas Sesji Rady Miejskiej w Golczewie w dniu 28 marca br. odbyło się uroczyste wyróżnienie zawodników i trenera Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo za osiągnięcia wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. Zawodnicy i trener za wybitne osiągnięcia w 2007 r. otrzymali nagrody pieniężne zgodnie z uchwałą nr X/90/07. Wyróżnienia zostały wręczone przez Burmistrza Golczewa – Pana Andrzeja Danieluka i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Golczewie – Pana Mieczysława Perużyńskiego. Do wyróżnionych zawodników należą:

czytaj więcej...

21.03.2008

Z A W I A D O M I E N I E

Z A W I A D O M I E N I E

         Zawiadamiam, że XII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 28 marca 2008 r. (piątek) o godz. 1400 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia