Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

08.09.2008

Gmina Golczewo zajęła II miejsce w Sportowym Turnieju Gmin Powiatu Kamieńskiego

  W dniach 6 - 7 września 2008 r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się IV Dni Powiatu Kamieńskiego. Jednym z punktów programu był sportowy turniej gmin. Gmina Golczewo, reprezentowana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej w składzie: Elżbieta Kulesza, Beata Cieślak, Dorota Opiła, Katarzyna Chodoń, Czesław Skubisz i Andrzej Fornal, wywalczyła II miejsce.

czytaj więcej...

03.09.2008

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Golczewie

Trasa będzie przebiegać ulicami Gminy Golczewo, tj. Golczewo – Wysoka Kamieńska – Golczewo. W zawodach wezmąudział dziewczęta i chłopcy w kategoriach: junior młodszy (wiek: 15-16 l.) i junior (wiek: 17-18 l.). Pierwszego dnia zawodów odbędzie się jazda dwójkami na czas. Starty poszczególnych kategorii wg programu. W dniu 21 września br. zostanie rozegrana jazda drużynowa na czas, start pierwszej kategorii (kobiet - juniorki młodsze) rozpocznie się o godz. 10.00, pozostałe start wg programu. Dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategorii bezpośrednio po zawodach. Zwycięzcy otrzymują medale Mistrzostw Polski (złoci medaliści dodatkowo - koszulki Mistrza Polski) i puchary. Z Golczewa wystartują dwie drużyny chłopców w kategorii junior młodszy i junior. W jeździe dwójkami na czas z Golczewa wystartują: 2 dwójki w kategorii junior młodszy i 3 dwójki w kategorii junior.

czytaj więcej...

01.09.2008

Radiowcy połączyli Golczewo ze światem

  Kołobrzeski radioklub "FALA - SP1KQR" w dniach 14-16 sierpnia 2008 r. nawiązywał radiową łączność  z Golczewa z radiowcami z Polski i poza granicami naszego kraju.

czytaj więcej...

27.08.2008

Parafialny Festyn Dobroczynny

   23 sierpnia 2008r. Parafialny Zespół Caritas zorganizował festyn dobroczynny. To już trzeci festyn u progu nowego roku szkolnego. Celem festynu, podobnie jak w poprzednich latach, była zbiórka pieniędzy i darów na wyprawki szkolne dla  dzieci potrzebujących wsparcia.

czytaj więcej...

26.08.2008

Wizyta w Joachimsthal

  W dniu 22 sierpnia 2008 r. Burmistrz Golczewa wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Golczewskiej złożył wizytę w zaprzyjaźnionym niemieckim miasteczku Joachimsthal. Celem wizyty był udział w uroczystości „365 Orte im Land der Ideen”.

czytaj więcej...

22.08.2008

Spotkanie w sprawie ścieżek rowerowych

W dniu 20 sierpnia 2008 r. w Urzędzie Miejskim w Golczewie, z inicjatywy Burmistrza Golczewa, odbyło się spotkanie w sprawie ścieżek rowerowych, w którym uczestniczyli: przedstawiciel Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, Radny Powiatu Kamieńskiego, Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita, wójtowie, burmistrzowie i reprezentanci okolicznych gmin,
tj. z Przybiernowa, Kamienia Pomorskiego, Międzyzdrojów, Świerzna, Dziwnowa, Gryfic i Goleniowa.

czytaj więcej...

22.08.2008

Zaproszenie do udziału w Festynie Dobroczynnym

Parafialny Zespół CARITAS zaprasza do udziału w Festynie Dobroczynnym, który odbędzie się dnia 23 sierpnia 2008 r. o godz. 15.00 na placu przy Kościele Parafialnym w Golczewie. Celem festynu jest pomoc dzieciom objętych opieką CARITASU.

czytaj więcej...

21.08.2008

Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej

Burmistrz Golczewa zaprasza kibiców i sympatyków piłki nożnej na turniej oldbojów, który zostanie rozegrany w dniu 23 sierpnia 2008 r. (sobota) o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia