Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.05.2008

Gmina Golczewo Mistrzem Powiatu Kamieńskiego

 Dobiegła końca IV edycja Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej gmin wchodzących w skład Powiatu Kamieńskiego pod Patronatem Starosty Pana Pawła Czapkina. W wielkim finale, który odbył się w dniu 1 maja 2008 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Golczewie, udział wzięły cztery reprezentacje gmin, które po trwającej blisko cztery miesiące wspólnej rywalizacji zajęły odpowiednio miejsca 1-4. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Starosta Powiatu Kamieńskiego Pan Paweł Czapkin, Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego Marek Kawa, Zastępca Burmistrza Golczewa Pan Waldemar Bartniczuk oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Mariusz Wawrzyński, który reprezentował również barwy Gminy Golczewo. Wspaniały doping wielu zgromadzonych miejscowych kibiców oraz wielka chęć wygrania, pozwoliły zawodnikom na pokazanie swoich umiejętności, pięknych akcji oraz wspaniałej walki do końca.

czytaj więcej...

09.05.2008

Zawody Strażackie 2008


Początek maja jest co roku wielką imprezą w Golczewie. Nie mogło, więc również zabraknąć zawodów strażackich, które odbyły się w trakcie długiego weekendu. Piękna pogoda przyciągnęła liczne grono publiczności.
Drużyny naszych 6 jednostek OSP, drużynę zaproszonych gości z jednostki Joachimsthal (Niemcy) oraz jednostkę z Ościęcina wprowadziła orkiestra dęta z Goleniowa.

czytaj więcej...

07.05.2008

Zlot harcerzy w Golczewie

 W dniach 2-3 maja w Golczewie przebywali Harcerki i Harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej uczestniczący w XIII Rajdzie Wendyjskim po Ziemi Pomorskiej szlakiem "Zaginionego skarbca Katedry Kamieńskiej i rycerskiego rodu von Flemming". Komendantem Rajdu był phm. Rafał Zommer HR. W rajdzie uczestniczyło 270 harcerek i harcerzy ze Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Koszalina, Skwierzyny, Świebodzina, Świnoujścia a nawet z Poznania i Łodzi. W dniu 2 maja br. na wzgórzu przy wieży zamkowej harcerze przy tradycyjnym ognisku i śpiewie harcerskich piosenek przedstawili inscenizację legendy o golczewskiej żabce.

czytaj więcej...

28.04.2008

ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ DO GOLCZEWA

1 maja

godz. 12.00 finał Kamieńskiej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej – sala gimnastyczna w Golczewie. W Turnieju biorą udział ekipy z Kamienia Pomorskiego, Dziwnowa, Międzyzdrojów i Golczewa.

czytaj więcej...

23.04.2008

Wybory sołtysa

W dniu 18 kwietnia br. w Kłębach odbyło się wiejskie zebranie, na którym dokonano wyboru nowego sołtysa. Dotychczasowa sołtys, Pani Katarzyna Mazur, złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Nowym sołtysem Sołectwa Kłęby został Pan Władysław Tesarski.

czytaj więcej...

17.04.2008

Zawiadomienie o sesji Rady Miejskiej w Golczewie.

Zawiadamiam, że XIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2008 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

15.04.2008

Pożegnanie kaprala Grzegorza Politowskiego

 W dniu 8 kwietnia br. w Afganistanie, w wyniku wybuchy miny-pułapki, zginął tragicznie Grzegorz Politowski – mieszkaniec Golczewa. W wojsku służył od 2002 r., na misje do Afganistanu wyjechał w 2007 r., do Polski miał wrócić w maju br. Za wybitne zasługi w działaniach prowadzonych podczas akcji bojowych, za wykazana odwagę i osobiste męstwo, Prezydent RP, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Lech Kaczyński w dniu 9 kwietnia br. odznaczył śp. kpr. Grzegorza Politowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia