Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.11.2007

Informacja dot. szkolenia z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych”

W dniu 26 listopada 2007 roku w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się szkolenie z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych” do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Gminy Golczewo.

Celem szkolenia było przygotowanie pracowników Urzędu Miejskiego, przedstawicieli jednostek organizacyjnych gminy, organizacji pozarządowych oraz firm do składania wniosków dot. przedsięwzięć inwestycyjnych, niezbędnych do realizacji na terenie Gminy Golczewo. Szkolenie przeprowadziła firma Business Mobility International.

czytaj więcej...

30.11.2007

ZAPROSZENIE

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
W GOLCZEWIE NA SPOTKANIE


DNIA 07 GRUDNIA 2007r.
o godz. 16.00

W MIEJSKO – GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GOLCZEWIE .


Burmistrz Golczewa
Andrzej Danieluk
 

 

Na spotkaniu uczniowie będą mieli możliwość osobistego porozmawiania z Burmistrzem na tematy dotyczące ich życia szkolnego – o tym, jaką mają wizję szkoły, czego oczekują od nauczycieli i co mogą w zamian oferować.

czytaj więcej...

21.11.2007

VII Turniej Piłki Siatkowej Radnych i Członków Zarządów Powiatów pod Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

 W dniach 17-18 listopada 2007 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie (Powiat Kamieński) odbyły się VII Mistrzostwa Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Norbert Obrycki. W turnieju udział wzięło 10 reprezentacji z powiatów: kamieńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, pyrzyckiego, świdwińskiego, polickiego, koszalińskiego, białogardzkiego, szczecineckiego i choszczeńskiego.

czytaj więcej...

21.11.2007

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzisiaj 21-go listopada jest Dzień Pracownika Socjalnego- z tej okazji wszystkim Paniom pracującym w Ośrodku Pomocy Społecznej Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, składa serdeczne życzenia zdrowia i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym.

czytaj więcej...

14.11.2007

PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY GOLCZEWO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

6.11.br. w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono program współpracy z organizacjami pozarządowymi. Przedstawiciele stowarzyszeń i klubów, działających na terenie gminy Golczewo m in. Caritas, TPD, kluby sportowe, OSP, SPPG . zapoznali się z projektem "Programu współpracy gm. Golczewo z organizacjami pozarządowymi na 2008 r.).

czytaj więcej...

14.11.2007

Marianowo – Golczewo

Wizyta Burmistrza Andrzeja Danieluka w Marianowie.

Przyjęliśmy zaproszenie artystów Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie oraz księdza Jana Dziducha do odwiedzenia Marianowa oraz obejrzenia wystawy poplenerowej „Marianowo 2007”.Łączą nas wspólne wystawy, plenery, a także problemy dotyczące kultury w środowisku, przy tym pozytywne działania na rzecz wizerunku Gminy.

czytaj więcej...

14.11.2007

IX sesja Rady Miejskiej w Golczewie

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że IX sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 21 listopada 2007r. (środa) o godz. 14 00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

12.11.2007

11 Listopada Święto Niepodległości

 11. listopada 1918 r. w Compiegne we Francji zostało podpisane zawieszenie broni, będące kapitulacją Niemiec- był to koniec I wojny światowej. Bałagan w administracji niemieckiej, całkowite rozprężenie w szeregach niemieckiego wojska, przyczyniły się do masowego rozbrajania Niemców na ulicach miasta Warszawy. Ponad 5. tys. Polaków służących w niemieckiej armii założyło biało-czerwone opaski, przechodząc do oddziałów Polskiej Siły Zbrojnej.

Józef Piłsudski, który poprzedniego dnia powrócił z internowania w Magdeburgu, apelował do żołnierzy niemieckich, aby spokojnie opuszczali Polskę. Rada Regencyjna przekazała władzę wojskową Piłsudskiemu...

Tak powróciła „Wolna Polska” ...

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia