Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

23.01.2008

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH - STYCZEŃ 2008

HARMONOGRAM
ZEBRAŃ WIEJSKICH
NA TERENIE GMINY GOLCZEWO
w miesiącu styczniu i lutym 2008 r.

Porządek zebrań:

  1. Omówienie spraw bieżących dotyczących Sołectwa.

  2. Wolne wnioski i zapytania.

czytaj więcej...

17.01.2008

Kalendarz „Impresje Golczewskie 2008”

Gmina Golczewo wydała kalendarz „Impresje Golczewskie 2008”, powstał on przy współudziale Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie-fotografie do kalendarza zostały wykonane przez studentów i wykładowców WSSU podczas pobytu na plenerze artystycznym w Golczewie. Fotografie przedstawiają uroki naszych terenów i mamy nadzieję, że zachęcą turystów do jeszcze liczniejszego przyjazdu w nasze strony – zapraszamy!

czytaj więcej...

17.01.2008

CAMPING „NAD JEZIOREM” IV W POLSCE!

 Miło nam przekazać informację o niewątpliwym sukcesie naszej gminy z zakresu turystyki, do którego przyczyniła się Pani Celina Gębala – właścicielka Campingu „Nad Jeziorem”.


Co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu ogłaszany jest ogólnopolski konkurs, pod nazwą „Mister Camping”, odbywa się on w trzech kategoriach:

czytaj więcej...

17.01.2008

Zapraszamy na Golczewskie Forum !

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obietnicą uruchamiamy forum, na którym Mieszkańcy gminy Golczewo będą mogli wyrazić swoją opinię o tym, co dzieje się w gminie Golczewo oraz zadawać pytania, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

http://golczewskiesprawy.phorum.pl

Dorota Jędrzejewska-Motyka
stanowisko ds. promocji

czytaj więcej...

11.01.2008

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację zadania publicznego
z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym i wykluczeniu społecznemu

czytaj więcej...

31.12.2007

Spotkanie Noworoczne 2008

 27 grudnia 2007 roku odbyło się w Restauracji Herbowa w Golczewie Spotkanie Noworoczne 2008.

Golczewo ma długoletnią tradycję, polegającą na organizowaniu Spotkań Noworocznych, na które przez Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej zapraszani są Radni Gminy Golczewo oraz przedstawiciele firm, organizacji i stowarzyszeń, działających na terenie gminy.

czytaj więcej...

24.12.2007

Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia br. w Restauracji „Herbowa” w Golczewie odbyło się wigilijne spotkanie zarządu, członków, działaczy, sponsorów Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Golczewie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Zastępca Burmistrza Waldemar Bartniczuk.

Spotkanie było również podziękowaniem dla zawodników za tegoroczne sukcesy odnoszone na arenie krajowej i międzynarodowej. Prezes LKS „Baszty” Golczewo Grzegorz Dyksy i trener Jacek Kołba wyróżnili kolarzy, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie w mijającym kolarskim sezonie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia