Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.10.2017

Moja Niepodległość

Już w najbliższy wtorek ruszamy z warsztatami w ramach projektu "Moja Niepodległość" - zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek.

czytaj więcej...

12.10.2017

czytaj więcej...

11.10.2017

Spotkanie przedszkolaków z filatelistą

   11 października do golczewskiego przedszkola został zaproszony emerytowany nauczyciel - filatelista pan Jerzy Jasiński.

czytaj więcej...

10.10.2017

Światowy Dzień Zwierząt w Wysokiej Kamieńskiej

    Kierownik Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach Marta Tysiąc - Stępień 4 października br. odwiedziła Szkołę Podstawową w Wysokiej Kamieńskiej. Celem wizyty było przeprowadzenie pogadanki z uczniami.

czytaj więcej...

09.10.2017

Sklep Dino w Golczewie - fakty i mity (aktualizacja)

    Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Golczewie, 28 września br. doszło do ostrej wymiany poglądów pomiędzy władzami Gminy Golczewo a radną powiatową Jadwigą Adamowicz, która lobbowała na rzecz powstania w Golczewie kolejnego sklepu wielko powierzchniowego. Radna Adamowicz zarzuciła włodarzom Golczewa, że z pobudek osobistych blokują możliwość powstania w okolicy ulicy Ogrodowej sklepu sieci DINO. W zaistniałej sytuacji warto wyjaśnić kilka faktów i przedstawić kolejność zdarzeń.

czytaj więcej...

05.10.2017

Golczewo w sferycznym ujęciu

   Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz nowy sferyczny element promujący Gminę Golczewo pn. „Golczewo 360°”.

czytaj więcej...

05.10.2017

Spotkanie z policjantem w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

   Grupy pięciolatków z wychowawcami z golczewskiego przedszkola  w dniu 4 października br. wybrały się do szkoły na spotkanie z panem policjantem. Dołączyły do nich grupy sześciolatków z ZSP w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia