Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

07.01.2019

czytaj więcej...

31.12.2018

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2019 r.

czytaj więcej...

28.12.2018

Wigilijne spotkanie u strażaków

  Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne ze świąt. Towarzysząca im magia i niezwykle specyficzny klimat, wyzwalają we wszystkich wiele pozytywnych emocji. Tradycją w Gminie Golczewo jest coroczne świąteczno – noworoczne wigilijne spotkanie strażaków z gminnych jednostek OSP.

czytaj więcej...

28.12.2018

Pokaz sztucznych ogni w Golczewie

    Zapraszamy mieszkańców i gości przebywających w naszej gminie na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.
    Punktualnie o godz. 24:00 w Sylwestra w centrum Golczewa w okolicy restauracji Herbowej będzie można podziwiać noworoczne fajerwerki.
    Życzmy przyjemnych wrażeń, a w Nowym Roku samych sukcesów i pomyślności.

 

czytaj więcej...

27.12.2018

Konsultacje społeczne

Informujemy, że w dniach od 27 grudnia 2018 r.  do 7 stycznia 2019 r. odbędą się konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Golczewie w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż  napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

24.12.2018

Świąteczne paczki dla naszych mieszkańców

       Akcja pn. „Duża paka dla dzieciaka i starszaka” zawitała do Gminy Golczewo. Dzięki uprzejmości wolontariuszy z Ostromic i Stowarzyszeniu Sołtysów Ziemi Wolińskiej do naszej gminy dostarczono 43 świąteczne podarunki.

czytaj więcej...

21.12.2018

Świąteczny klimat w szkole w Wysokiej Kamieńskiej

      Przedświąteczny okres to czas jasełkowych przedstawień, podczas których możemy poznać historię narodzin bożego dziecka.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia