Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.06.2017

czytaj więcej...

20.06.2017

Kuce z Imna z prestiżowymi nagrodami

Podczas XXVIII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich nagrodzono kuce ze stadniny Państwa Alicji Zawadowicz i Jerzego Dmochowskiego.

czytaj więcej...

19.06.2017

Podsumowanie zlotu harcerskiego w Golczewie

Gmina Golczewo miała przyjemność gościć zlot Okręgu Północno- Zachodniego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Harcerze i harcerki przebywali w okolicach Golczewa w dniach 14-18 czerwca. Blisko 300 osób stacjonowało w trzech gniazdach.

czytaj więcej...

19.06.2017

Wandale kolejny raz dali o sobie znać

Ciężko jest czasem zrozumieć, co jest w stanie wymyślić człowiek. Nazwać to co się stało zwykłą głupotą, to za mało. Jak wiadomo kąpielisko nad j. Szczuczym jest w trakcie modernizacji. Jednym z elementów modernizacji były prace na popularnym „cypelku”.

czytaj więcej...

19.06.2017

Drugi Rajd Rowerowy Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

17 czerwca, w sobotę odbył się drugi rajd rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej. Pomimo deszczowej aury chętnych nie brakowało.

 

czytaj więcej...

19.06.2017

Odpust za parafian - Kretlewo

Czerwiec w Parafii pw. Chrystusa Króla w Kozielicach nierozłącznie kojarzy się z odpustami w poszczególnych miejscowościach parafialnych. Nie inaczej było w tym roku, gdzie 18 czerwca 2018 roku w Kościele Filialnym w Kretlewie odbył się Odpust za par

czytaj więcej...

16.06.2017

Wakacyjna Pracownia Plakatu - zapraszamy do zapisów!

Już z początkiem lipca zapraszamy młodzież na pięciodniowe warsztaty projektowania plakatu.

czytaj więcej...

16.06.2017

Wizyta Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w Gminie Golczewo

      Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa odwiedził dwa sołectwa w Gminie Golczewo: Kozielice i Mechowo. Powodem wizyty samorządowca były przyznane w konkursie Grantów Sołeckich dotacje projektów dla naszych dwóch sołectw.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia