Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

19.02.2020

Drodzy Mieszkańcy!  

Zakończyliśmy nabór propozycji projektów do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2020. W tym roku wpłynęło 21 propozycji, które w dalszym etapie zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej przez Zespół Opiniujący.

czytaj więcej...

14.02.2020

Szkolenie sołtysów i rad sołeckich

W dniu 13 lutego 2020 r. (czwartek ) w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się szkolenie sołtysów oraz członków rad sołeckich pod hasłem „ Wyszkolony sołtys i rada sołecka wsparciem dla mieszkańców”. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Stowarzyszenie Sołtysów Zieli Wolińskiej przy współudziale Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego.

czytaj więcej...

14.02.2020

Nieodpłatna pomoc prawna w Golczewie

Informujemy Państwa o udzielanej na terenie Powiatu kamieńskiego nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim.

czytaj więcej...

14.02.2020

czytaj więcej...

12.02.2020

Ogłoszenie Wyników Losowania

     W dniu 11 lutego br. dokonano losowania składu do Zespołu Opiniującego propozycje projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2020. W wyznaczonym terminie wpłynęło 25 kandydatur do ww. Zespołu, dlatego konieczne było przeprowadzenie losowania.

czytaj więcej...

12.02.2020

Sołectwo Kłodzino ma świetlicę wiejską!

Drodzy Mieszkańcy!

Z przyjemnością informujemy, że na terenie gminy powstała kolejna świetlica wiejska!
Przebudowa budynku po byłej hydroforni
w miejscowości Kłodzino oficjalnie się zakończyła.

czytaj więcej...

12.02.2020

Spotkanie informacyjne programu "Europa dla obywateli"

Wspólnie z Pracownią Pozarządową serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli” w Koszalinie w dniu 19 lutego 2020 r.  

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

czytaj więcej...

11.02.2020

X Ogólnopolskie Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz"

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 9 stycznia zainaugurowała dziesiątą - jubileuszową edycję konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia