Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.05.2019

Ślubowanie nowej radnej

    Podczas sesji Rady Miejskiej w Golczewie (17 maja) odbyło się ślubowanie nowej radnej Agnieszki Pawełczyk.

czytaj więcej...

16.05.2019

ZSP Golczewo najlepszą szkołą w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

    14 maja w Koszalinie odbył się finał mistrzostw województwa zachodniopomorskiego szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsze). W turnieju wzięły udział cztery najlepsze szkoły z województwa, w tym reprezentantki golczewskiej szkoły.

czytaj więcej...

14.05.2019

czytaj więcej...

14.05.2019

Nasi mieszkańcy startowali w biegach w Wapnicy

   11 maja zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywni” w Wysokiej Kamieńskiej wzięli udział w XXIII Wiosennych biegach przełajowych w Wapnicy.

czytaj więcej...

14.05.2019

Rośnie nowe kolarskie pokolenie w golczewskiej Baszcie

    Kolarski początek sezonu w Baszcie Golczewo to pracowity okres. Zawodnicy biorą udział w wielu zawodach, wypracowując punkty, które są eliminacją do startu w najważniejszych wyścigach rangi ogólnopolskiej.

czytaj więcej...

14.05.2019

Sukces golczewskich tancerzy podczas Mistrzostw Polski

   Ostatnie dwa weekendy były niesamowite dla golczewskich tancerzy ze Szkoły Tańca Keep.
    W dniach 3-5 maja 2019r. 20 osobowa grupa wyjechała do Karczewa k.Warszawy na Krajowe Mistrzostwa IDO Hip Hop, Electric Boogie, Hip Hop Battles, Break Dance, Street Dance Show. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach tanecznych solo, duety, grupy oraz formacje w stylu Street Dance Show zdobywając fantastyczne osiągnięcia:

czytaj więcej...

13.05.2019

Przedszkolaki z wizytą u strażaków

   Każde dziecko powinno wiedzieć, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, np. pożaru oraz do kogo zwrócić się o pomoc w niebezpiecznej sytuacji.
   Dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Aby zrealizować ten cel dzieci z grupy 5 latków z wych. Jolantą Marks i 4-5 latków z wych. Renatą Szymańską wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie (10.05 br.).

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia