Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.09.2019

Sportowcy z Wysokiej Kamieńskiej zwyciężają w pierwszych zawodach lekooatletycznego sezonu

   12 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” rozpoczęli zmagania w VI edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”.

czytaj więcej...

13.09.2019

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

     Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 01 i 02 października 2019 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 01 października odbierane będą odpady z terenu miejskiego. 02 października odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

12.09.2019

Spotkanie z sołtysami

   W Urzędzie Miejskim w Golczewie w dniu 11 września odbyło się spotkanie Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego z sołtysami naszej gminy.

czytaj więcej...

12.09.2019

Medalowe miejsca młodych kolarek z Golczewa

   Podczas ostatniego weekendu (6-7.09) klub LKS Baszta Golczewo był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików. Zawody zostały rozegrane na lotnisku w miejscowości Makowice k/Płot.

czytaj więcej...

11.09.2019

Przyłącz się do akcji "Masz Głos"

   Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o włączenie się do akcji Masz Głos

czytaj więcej...

11.09.2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na platformie gov.pl dostępne są następujące, elektroniczne usługi wyborcze: 

czytaj więcej...

11.09.2019

Zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkanie

       Burmistrz Golczewa zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, które odbędzie się dnia 18 września (środa) o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia