Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

10.03.2017

Kuratoryjne wyróżnienie dla przedszkolaka z Golczewa

    Przedszkolak z Przedszkola Publicznego im. „Źródełko” w Golczewie został wyróżniony w konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
    Pod koniec ubiegłego roku Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłosił konkurs pn. „Kartka Bożonarodzeniowa”. Dzieci z całego województwa zachodniopomorskiego objęte wychowaniem przedszkolnym mogły nadsyłać prace plastyczne na temat tradycji, symboli i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, wykonane dowolną techniką.

czytaj więcej...

09.03.2017

Rozmowy w sprawie posterunku

   8 marca br. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk gościł Marka Jasztala - Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Celem wizyty było omówienie zakresu prac koniecznych do ponownego otwarcia Posterunku Policji w Golczewie.
   Marek Jasztal wraz z towarzyszącymi mu specjalistami z Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji KWP spotkali się z Burmistrzem Golczewa. 

czytaj więcej...

09.03.2017

"Młodzież zapobiega pożarom" - gminne eliminacje w Golczewie

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

czytaj więcej...

08.03.2017

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

   Kolejne, drugie w tym roku spotkanie klubowe dotyczyło twórczości Doroty Schrammek, która niedawno odwiedziła naszą bibliotekę gdzie przy współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku  odbyły się warsztaty na temat: „Jak zacząć pisać”.

czytaj więcej...

07.03.2017

Spotkanie w sprawie Grantów Sołeckich

   7 marca w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się spotkanie sołtysów z Gmin Golczewo i Świerzno z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego  Jarosławem Rzepą. W spotkaniu uczestniczyli także Zastępca Burmistrza Golczewa Lech Ferdynus oraz Wójt Świerzna Krzysztof Atras. Tematem spotkania był pilotażowy konkurs Grantów Sołeckich.

czytaj więcej...

07.03.2017

Zebranie sprawozdawcze OSP w Golczewie

   4 marca w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.
   Celem zebrania było sprawozdanie z pracy Zarządu OSP oraz podsumowanie ubiegłego roku. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Michał Opowicz.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia