Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

29.11.2019

"Golczewska Żabka" - zgłaszanie propozycji kandydatur

   Zbliża się dzień podsumowań działalności społecznej i kulturalnej w Gminie Golczewo z całego roku. Serdecznie zapraszamy w imieniu Burmistrza Golczewa do przesyłania kandydatur do nagrody „Golczewska Żabka”.

czytaj więcej...

29.11.2019

Stwórzmy razem kalendarz gminnych wydarzeń na rok 2020

    Serdecznie zapraszamy do przesyłania do 20 grudnia planu imprez organizowanych na terenie Gminy Golczewo przez organizacje, stowarzyszenia, społeczników.

czytaj więcej...

29.11.2019

Jak pozyskać zewnętrzne fundusze - przyjdź i skorzystaj z doradztwa

   Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 3 grudnia do punktu informacyjnego do spraw funduszy europejskich. W każdy pierwszy wtorek miesiąca spotkania odbywają się w godzinach 10.00-13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

29.11.2019

Warsztaty "Zrób to sam" w Wysokiej Kamieńskiej - zapraszamy

   Już 4 grudnia o godz. 14.00 zapraszamy wszystkie dzieci od 5-tego roku życia (młodsze dzieci zapraszamy z rodzicami) z sołectwa Wysoka Kamieńska oraz okolicznych sołectw do świetlicy społecznej w Wysokiej Kamieńskiej na kreatywne zajęcia „Zrób to sam”.

czytaj więcej...

28.11.2019

Wyróżnienie UTW w Golczewie - Zachodniopomorski Lider NGO 2019

23 listopada br. w konkursie ,,Zachodniopomorski Lider NGO 2019” -  Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie otrzymał  wyróżnienie w kategorii najlepsza inicjatywa w 2018, za przeprowadzenie  IV Letniej Szkoły Seniora w Dziwnówku (nagroda finansowa – 500 zł.)  

czytaj więcej...

26.11.2019

IX Zachodniopomorskie Forum Liderów Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego - 22-23.11.2019

Seminarium naukowe pt.” Drogi i bezdroża komunikacji międzyludzkiej” otworzyła Przewodnicząca dr hab. Beata Bugajska, prof. US, wśród zaproszonych gości głos zabrała Magdalena Kochan Senator RP, oraz prof. dr hab. Barbara Kromolicka – Kierownik Katedry Pedagogiki Społecznej, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów, Pracowników i Przyjaciół Wydziału Humanistycznego US „Razem”, Prof. Anna Murawska – Dyrektor Instytutu Pedagogiki US.

czytaj więcej...

25.11.2019

Śpiewogra satyryczna pt. SENIOR KLAWY - SENIOR ŻWAWY

Premiera spektaklu odbyła się w dniu  21 listopada 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Przybiernowie.

    Wyjątkowa przygoda teatralna, mogła się zdarzyć dzięki  nawiązanej współpracy z   Wiesławem  Łągiewką  – Aktorem  Teatru Polskiego w Szczecinie (tym razem w roli reżysera) i  Elżbietą  Kisielińską  – Baranowską  z Przybiernowa -  współreżyseria, autorką  scenariusza i scenografii.

czytaj więcej...

21.11.2019

Święto Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego, przypadający 21 listopada, jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Jest to szczególna okazja do przekazania wyrazów uznania i podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia