Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

04.10.2017

Las Flag stanie w Golczewie. Ruszają przygotowania do obchodów Święta Niepodległości.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna cykl warsztatów dla mieszkańców gminy, którzy wspólnymi siłami twórczymi stworzą instalację artystyczną złożoną z ponad 60 flag. Dzieło stanie na wzgórzu przy wieży zamkowej w Dzień Niepodległości. Działania zostały sfinansowane ze środków ministerialnego programu dotacyjnego „Niepodległa”.

czytaj więcej...

04.10.2017

czytaj więcej...

03.10.2017

Akcja schroniska "posprzątaj po swoim psie"

   W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie 26 września br. odbyły się warsztaty manualne, w których udział wzięły dzieci i młodzież z terenu gminy Golczewo. Celem zajęć było stworzenie tabliczek o tematyce „posprzątaj po swoim psie”.

czytaj więcej...

02.10.2017

GOKiS w Golczewie z kolejną dotacją!

28 500 zł i drugie miejsce z 672 wniosków złożonych z całej Polski! Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie w ramach programu Niepodległa ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na organizację tegorocznych obchodów Święta Niepodległości.

czytaj więcej...

27.09.2017

Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego na rok 2018

    Budżet obywatelski, to wydzielona część budżetu Gminny Golczewo, o przeznaczeniu, której decydują bezpośrednio Mieszkańcy Gminy.
    Procedura rozpoczyna się od zgłaszania propozycji projektów do budżetu obywatelskiego na specjalnie przygotowanym formularzu. Następnie Zespół Oceniający, składający się z wyznaczonej liczby osób, dokonuje analizy formalnej i merytorycznej złożonych projektów. Wybieranych jest 5 projektów, które poddawane są ocenie mieszkańców poprzez głosowanie. W ten sposób Mieszkańcy Gminy wyrażą opinię społeczną w stosunku do tych propozycji, które nie tylko mają szansę, lecz nade wszystko gwarancję, na ich realizację w 2018 roku.

czytaj więcej...

27.09.2017

Bądź bezpieczny - wizyta policjanta w przedszkolu

   W dniu 26 września br. grupy 3 i 4 latków odwiedził policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim starszy aspirant policji pan Ryszard Ciślak.

czytaj więcej...

26.09.2017

Wizyta w Muzeum Muru Berlińskiego

   22 września uczniowie ZSP w Golczewie byli uczestnikami wyjątkowej wycieczki do Berlina. Organizatorem był Urząd Marszałkowski i Muzeum Narodowe w Szczecinie — Centrum Dialogu Przełomy. Wycieczka była nagrodą dla najlepszej kasy w roku szkolnym 2016/2017, którą była klasa V b (aktualnie VI b) oraz dla uczniów obecnych klas VI i VII, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali najlepsze wyniki w nauce i w konkursach historycznych.

czytaj więcej...

25.09.2017

Warsztaty z cyklu: Ja i mój pies

   Kolejne spotkanie z cyklu „Ja i mój pies. Poznajmy się” odbyło się 22 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury i sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia