Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

12.12.2017

Mikołajki w Kretlewie

     Z inicjatywy Sołtysa Edwarda Żurawskiego oraz Rady Sołeckiej Kretlewa w sobotę 9 grudnia zorganizowano imprezę mikołajkową dla najmłodszych.

czytaj więcej...

11.12.2017

Jarmark Bożonarodzeniowy w Golczewie

   W Golczewie 10 grudnia na placu kościelnym odbył się IV Jarmark Bożonarodzeniowy.

czytaj więcej...

11.12.2017

Świąteczna zabawa z prezentami dla dzieci

    Burmistrz Golczewa wspólnie z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowali zabawę choinkową dla dzieci objętych pomocą tut. Ośrodka. Odbyła się ona w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

08.12.2017

Pasowanie na przedszkolaka

   W golczewskim przedszkolu w dniu 8 grudnia br. odbyło się pasowanie na przedszkolaka.

czytaj więcej...

08.12.2017

Stowarzyszenie EKOGMINA na spotkaniu u RPO

   Prezes Stowarzyszenia EKOGMINA Jaromir Marks uczestniczył w spotkaniu dotyczącym „Jak rozwiązać kwestie powstawania w pobliżu domostw inwestycji będących źródłem przykrych zapachów?”.

czytaj więcej...

07.12.2017

Konsultacje dotyczące Programu Rewitalizacji

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia br. odbyły się konsultacje społeczne w sprawie projektu „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”. Celem konsultacji było zebranie od wszystkich zainteresowanych uwag i opinii odnośnie projektu programu.

czytaj więcej...

07.12.2017

Bezgotówkowe wadium

Fundusz Pomerania (dawniej Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.) aktywnie wspiera rozwój firm na terenie województwa  zachodniopomorskiego oferując im bezgotówkową formę wniesienia wadium do przetargów publicznych.

czytaj więcej...

06.12.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXXVI sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 21 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia