Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.03.2017

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

   Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 21 i 22 marca 2017 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 21 marca odbierane będą odpady z terenu miejskiego a 22 marca odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

10.03.2017

czytaj więcej...

10.03.2017

Kuratoryjne wyróżnienie dla przedszkolaka z Golczewa

    Przedszkolak z Przedszkola Publicznego im. „Źródełko” w Golczewie został wyróżniony w konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
    Pod koniec ubiegłego roku Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłosił konkurs pn. „Kartka Bożonarodzeniowa”. Dzieci z całego województwa zachodniopomorskiego objęte wychowaniem przedszkolnym mogły nadsyłać prace plastyczne na temat tradycji, symboli i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, wykonane dowolną techniką.

czytaj więcej...

09.03.2017

Rozmowy w sprawie posterunku

   8 marca br. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk gościł Marka Jasztala - Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Celem wizyty było omówienie zakresu prac koniecznych do ponownego otwarcia Posterunku Policji w Golczewie.
   Marek Jasztal wraz z towarzyszącymi mu specjalistami z Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji KWP spotkali się z Burmistrzem Golczewa. 

czytaj więcej...

09.03.2017

"Młodzież zapobiega pożarom" - gminne eliminacje w Golczewie

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

czytaj więcej...

08.03.2017

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

   Kolejne, drugie w tym roku spotkanie klubowe dotyczyło twórczości Doroty Schrammek, która niedawno odwiedziła naszą bibliotekę gdzie przy współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku  odbyły się warsztaty na temat: „Jak zacząć pisać”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia