Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.05.2019

czytaj więcej...

30.05.2019

   Drodzy Mieszkańcy!
   Zwracamy się z prośbą o przekazanie nam informacji dotyczącej zapotrzebowania na dofinansowanie do wymiany pieca, stolarki okiennej i drzwiowej oraz docieplenia budynku, w ramach naboru 2.14 i 2.15 organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Pozyskane dane posłużą do złożenia wniosku w ww. naborze.

czytaj więcej...

30.05.2019

Zapraszamy do punktu konsultacyjnego w Golczewie

      Już w najbliższy wtorek tj. 4 czerwca w Golczewie zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie do punktu informacyjnego do spraw funduszy europejskich.

czytaj więcej...

30.05.2019

Objazdowy Senior Movie w GOKiS

Już w najbliższy wtorek 4 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy (szczególnie seniorów!) do Świetlicy Społecznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie na pokazy filmów twórców 60 plus - czyli Objazdowy Senior Movie. 

czytaj więcej...

29.05.2019

Uczennica ZSP Golczewo laureatką Lekturiady

   W Książnicy Pomorskiej w Szczecinie w Sali im. Zbigniewa Herberta, odbył się (22.05) Wielki finał konkursu „Lekturiada – w poszukiwaniu urody słowa”. Golczewską szkołę dumnie reprezentowała uczennica Hanna Dziewulska, która zajęła I miejsce w szkolnym etapie konkursu.

czytaj więcej...

29.05.2019

Wielki sukces golczewskich uczniów!

   Konkurs „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską pusztę” realizowany w ramach projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - Kluby Przyjaciół Parków Narodowych przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej został rozstrzygnięty!

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia