Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.07.2018

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w rozwoju" ogłasza nabór Nr 4/2018

   w zakresie tematycznym – Zachowanie dziedzictwa lokalnego określone w § 2 ust 1 pkt 5 rozporządzenia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz.U. z 2017r. poz. 772 z późn. zmianami).

czytaj więcej...

18.07.2018

Utrudnienia w ruchu drogowym

   Niniejszym informujemy, że w związku z organizacją VIII Golczewskiego Triathlonu nastąpią w dniu 28 lipca br. utrudnienia w ruchu drogowym.

czytaj więcej...

17.07.2018

Jesteś lokalnym artystą - zgłoś swoją biografię do folderu

       Na prośbę Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorski zwracamy się z prośbą o przesłanie informacji o lokalnych twórcach artystycznych (biografia, twórczość, wystawy, plenery, zdjęcia itp.).

czytaj więcej...

16.07.2018

Zapraszamy do tworzenia gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

   W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila-skubisz@golczewo.pl.

czytaj więcej...

13.07.2018

Już wkrótce nowy parking w Golczewie

   Przy Urzędzie Miejskim w Golczewie ruszyła przebudowa parkingu. Już za kilkanaście tygodni, mieszkańcy i interesanci zaparkują swoje auta na nowoczesnym parkingu, na którym znajdzie się specjalne miejsce dla osób niepełnosprawnych.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia