Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

10.06.2019

Memoriał lekkoatletyczny z udziałem naszych młodych sportowców

    Za nami pierwszy Memoriał im. Ireny Szewińskiej, który 9 czerwca odbył się na stadionie lekkoatletycznym w Międzyzdrojach. Do zawodów zostało zgłoszonych blisko 240 zawodników i zawodniczek z całego województwa.

czytaj więcej...

06.06.2019

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że IX sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 14 czerwca 2019 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.

czytaj więcej...

05.06.2019

RUSZA ODJAZDOWA AKADEMIA KULTURY!

Już w czerwcu w Gminie Golczewo startuje Objazdowa Akademia Kultury. Pierwszy przystanek – Stacja Dobrych Dźwięków, czyli warsztaty, koncerty i potańcówki, a to wszystko w Mechowie, Samlinie, Golczewie i Kłodzinie. Wystąpią między innymi: zespół DODNA oraz BAJZEL.

czytaj więcej...

04.06.2019

II Dzień Dzieciaków u Strażaków - bawiąc się pomagamy

    W ubiegłą niedzielę, 2 czerwca w pięknym słońcu odbyła się druga edycja Dnia Dziecka. Organizatorami uroczystości byli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.

czytaj więcej...

03.06.2019

Lekkoatletyczne sukcesy uczniów z Wysokiej Kamieńskiej

    W czwartek, 30 maja reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” w Wysokiej Kamieńskiej zakończyła rywalizację w V edycji Czwartków Lekkoatletycznych, które odbywały się na stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Po zakończeniu rywalizacji podczas Finału Miejskiego udekorowani zostali najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Największe szanse na medale mieli Ci, którzy wystartowali we wszystkich zawodach oraz osiągali dobre wyniki sportowe.

czytaj więcej...

03.06.2019

Seniorska Olimpiada sportowa Uniwersytetów III Wieku w Nowogardzie

    W dniu 31 maja  pod patronatem Burmistrza Nowogardu  Roberta Czapli, oraz UTW w Nowogardzie,  odbyła się   olimpiada SENIORÓW.  Wydarzenie integrujące Uniwersytety i organizacje pozarządowe,  które popularyzują i upowszechniają aktywny tryb życia wśród Seniorów. Siedem organizacji - z UTW w  Golczewie, Nowogardzie, Goleniowie, Kamieniu Pomorskim, Szczecinie i Policach oraz Koło Emerytów z Nowogardu.

czytaj więcej...

03.06.2019

ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W DEBACIE NAD RAPORTEM O STANIE GMINY GOLCZEWO ZA 2018 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) Burmistrz Golczewa przedstawia Radzie Miejskiej w Golczewie Raport o stanie Gminy Golczewo za rok 2018 w terminie do dnia 31 maja 2019 r.

Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia