Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

01.10.2018

Nowy Kulturalny Plan zajęć!

Już od października ruszamy z zajęciami programowymi. Większość z nich jest bezpłatna. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

czytaj więcej...

28.09.2018

W Uniborzu będzie chodnik

      W Uniborzu rozpoczęto budowę chodnika – inwestycji, która była wielokrotnie zgłaszana przez mieszkańców jako niezbędny element bezpieczeństwa.

czytaj więcej...

27.09.2018

Utrudnienia w ruchu drogowym

   Burmistrz Golczewa informuje, że w związku z organizacją Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w dniach:
- 6 października br. w godz. od 10:00 do 16:00;
- 7 października br. w godz. od 9:00 do 15:00.

czytaj więcej...

26.09.2018

Remont mostu w Mechowie

       W Mechowie trwają prace związane z przebudową mostu nad rzeką Wołcza. Inwestycja realizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

czytaj więcej...

25.09.2018

Czyste Powietrze

Burmistrz Andrzej Danieluk oraz Ministerstwo Środowiska zapraszają mieszkańców Gminy Golczewo na spotkanie zorganizowane w dniu 3 października 2018 roku (środa)

czytaj więcej...

24.09.2018

Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego na rok 2019!

   Budżet obywatelski, to wydzielona część budżetu Gminny Golczewo, o przeznaczeniu, której decydują bezpośrednio Mieszkańcy Gminy.

czytaj więcej...

24.09.2018

Brązowe medale Mistrzostw Świata dla Keep Smile z Golczewa!

   W środę 19 września tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa oraz z Dębna wyruszyli do Czech na IDO WORLD CHAMPIONSHIP. Zawody rozgrywane były przez 4 dni, a reprezentanci krajów startowali w dwóch stylach tanecznych - STREET DANCE SHOW oraz DISCO DANCE SHOW. Dodatkowo rozegrany został Puchar Świata w stylu DISCO DANCE. 

czytaj więcej...

21.09.2018

Sprzęt dla jednostek OSP

    W Urzędzie Miejskim w Golczewie w dniu 21 września br. odbyło się oficjalne przekazanie specjalistycznego sprzętu dla jednostek OSP Gminy Golczewo. W uroczystości przekazania udział wzięli Zastępca Komendanta Powiatowego PSP – st. kpt. Robert Cyburt, Komendant Gminny OSP Stanisław Szymanek oraz przedstawiciele gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia