Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.02.2018

Szwedzki inwestor w Golczewie

Stanowcze stanowisko Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka, poparte listami jego oraz radnych doprowadziło do zorganizowania spotkania w golczewskim Urzędzie Miejskim przedstawicieli szwedzkiej firmy Serneke z mieszkańcami.  Firma wkrótce wybuduje na terenie naszej Gminy fabryki prefabrykatów budowlanych.

czytaj więcej...

06.02.2018

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego "Reading and grammar"

Konkursy języka angielskiego w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie to już tradycja. Początkowo konkurs miał charakter marynistyczny, tematem było morze i jego mieszkańcy.

czytaj więcej...

06.02.2018

JPK_VAT

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).
 

 

czytaj więcej...

05.02.2018

Program Rewitalizacji w Gminie Golczewo przyjęty

   W poniedziałek 29 stycznia w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyła się XXXVII sesja Rady Miejskiej.
   Najważniejszym punktem obrad było przyjęcie przez radnych Programu Rewitalizacji Gminy Golczewo na lata 2017-2023.  

   Rewitalizacja w Gminie Golczewo będzie przede wszystkim szansą na poprawę jakości życia jej mieszkańców. Przyjęty program nie jest gwarancją pozyskania funduszy, ale wyznacza kierunki działania Gminy Golczewo na następne lata.

czytaj więcej...

05.02.2018

Spotkanie ze szwedzkim inwestorem - zapraszamy

    Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Golczewo na spotkanie z przedstawicielami firmy Conpol Sweden Sp. z o.o. Spotkanie odbędzie się w dniu 9 lutego br. (piątek) o godz. 8:00 w Urzędzie Miejskim w Golczewie (sala Urzędu Stanu Cywilnego).

czytaj więcej...

02.02.2018

Ogólnopolski Konkurs FLORIANY 2018

   Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Redakcja miesięcznika „Strażak” zapraszają wszystkie aktywne społecznie Ochotnicze Straże Pożarne do udziału w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2018. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2018 roku.

czytaj więcej...

02.02.2018

Ruszył nabór do konkursu "Granty Sołeckie 2018"

   Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego  zaprasza do udziału w konkursie „Granty sołeckie 2018”.
   Konkurs jest skierowany do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia