Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.12.2018

Sportowe sukcesy uczennic z gminnych szkół

   W środę 5 grudnia br. reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej Kamieńskiej oraz Golczewa  wzięły udział w MISTRZOSTWACH Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt.  Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo - sportowej w Międzyzdrojach. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z naszego powiatu m.in: z Kamienia Pomorskiego, Wolina, Międzyzdrojów i Gostynia.

czytaj więcej...

11.12.2018

Podsumowanie akcji zbiórki pieniędzy i zabawek dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych

„Każdy z nas ma marzenia,
 ale nie każdy ma szanse je zrealizować…”

   Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada,  wolontariusze Fundacji Mam Marzenie co rok organizują zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.

czytaj więcej...

11.12.2018

Wizyta na oddziałach Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie

   25 listopada br. szkolni koordynatorzy akcji zbiórki pieniędzy i zabawek ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej  z wolontariuszami dostarczyli wszystkie zebrane w  szkole dary na oddział onkologii oraz hematologii dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 PUM im. prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie (Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Pomorskiej Akademii Medycznej).

czytaj więcej...

07.12.2018

Mikołajki

6 grudnia to czas obdarowywania małych i dużych dzieci. Z tej okazji Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński z paczkami prezentów odwiedził najmłodszych w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie.

czytaj więcej...

05.12.2018

Wyróżnienia dla golczewskich uczniów

    W środę (5.12) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się szkolny apel, podczas którego Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podziękował za współpracę pani Zdzisławie Biernackiej i wyróżnił golczewskich uczniów.

czytaj więcej...

04.12.2018

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że III sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

03.12.2018

Sukcesy sportowców z Wysokiej Kamieńskiej na mikołajkowych zawodach

   2 grudnia zawodnicy UKS „AKTYWNI” Wysoka Kamieńska wzięli udział w „Halowych Mikołajkach Lekkoatletycznych”, które odbyły się w Międzyzdrojach.

czytaj więcej...

28.11.2018

Pomoc sklepów Rossmann dla schroniska w Sosnowicach

   W Szczecinie odbyła się (27.11.) konferencja prasowa podsumowująca II edycję akcji zorganizowaną przez firmę Rossmann pod nazwą „Pomagamy jak umiemy”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia