Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

14.11.2019

Wyjątkowy koncert z okazji Święta Niepodległości

   W tym roku Święto Niepodległości w Gminie Golczewo oprócz oficjalnych uroczystości, o których pisaliśmy tutaj, ten wyjątkowy dzień uczciliśmy także śpiewem, melodią i słowem.

czytaj więcej...

14.11.2019

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XIV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

12.11.2019

Kiedy marzy jeden człowiek, kończy się na marzeniach. Jednak, gdy marzą wszyscy wykuwa się rzeczywistość

   Dzień 9 listopada zapisał się bez wątpienia złotymi zgłoskami w historii Golczewa, gdyż byliśmy uczestnikami ważnego wydarzenia, jakim było otwarcie Izby Pamięci im. Przyjaciół Golczewa.
Inicjatorami i współtwórcami tego sukcesu byli pan Ireneusz Krzyżanowski, pani Maria Kozieło, pan Wiesław Kloch oraz sympatycy i znaczna część członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, którzy z poświęceniem i determinacją doprowadzili do powstania Izby Pamięci w naszym mieście.

czytaj więcej...

12.11.2019

Obchody Święta Niepodległości w Golczewie

    W tym roku oficjalne uroczystości z okazji 101 . Rocznicy Odzyskania Niepodległości odbyły się tradycyjnie na placu kościelnym pod obeliskiem, na którym widnieje pamiątkowa tablica Józefa Piłsudskiego.

czytaj więcej...

12.11.2019

Golczewscy Seniorzy na VI Pyrzyckiej Senioriadzie - 2019.

Na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Dyrekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach,   dzień  9 listopada br. pod patronatem   Pani Burmistrz  Pyrzyc – Marzeny  Podzińskiej zapamiętamy  sympatycznie,   bawiąc się w towarzystwie ośmiu Uniwersytetów z Regionu pod hasłem „Żyć Radośnie, Sportowo i Kolorowo”. 

czytaj więcej...

08.11.2019

Uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego w golczewskiej szkole

W dniu 8 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Prawie czterystu uczniów ubranych na galowo o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewało 4 zwrotki hymnu narodowego w ramach akcji „Szkoła do hymnu”.

czytaj więcej...

07.11.2019

Wernisaż uczestników pleneru malarskiego pt. "Portret natury" z V Letniej Szkoły Seniora w Dziwnówku

    6 listopada w  Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu  w Golczewie  została otwarta   wystawa  poplenerowa  - wędrująca z V Letniej Szkoły Seniora w Dziwnówku (25.08 - 01.09.2019). 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia