Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

08.02.2019

Formularze PIT w Urzędzie

    Informujemy, że w tut. Urzędzie Miejskim (sekretariat) można pobierać wersję papierową formularzy PIT 36, PIT 37 i PIT 0.

czytaj więcej...

07.02.2019

Spotkanie z poezją w Bibliotece

   Spotkanie Bibliotecznego Klubu Książki, działającego przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Golczewie, spędziliśmy słuchając wierszy Janiny Szelc, naszej lokalnej poetki. Autorka recytowała i bardzo ciekawie opowiadała o swoich wierszach.

czytaj więcej...

05.02.2019

Wicemarszałek Jarosław Rzepa z wizytą w Golczewie

      Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa podczas spotkania w Golczewie (4.02.) przedstawił uczestnikom możliwości dofinansowania przez Urząd Marszałkowski społecznych inicjatyw.

czytaj więcej...

01.02.2019

Tropem historii niezwykłych. Centrum Dialogu Przełomy

W ramach obchodów 3 rocznicy otwarcia oddziału Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy nasza szkoła wzięła udział w konkursie wojewódzkim „Tropem historii niezwykłych. Centrum Dialogu Przełomy”.

czytaj więcej...

28.01.2019

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Golczewo na rok szkolny 2019/2020

Powoli zbliżają się terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych.
W każdej gminie postępowanie rekrutacyjne ma indywidualny charakter.

czytaj więcej...

24.01.2019

Twórcze ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie

Już od poniedziałku startujemy z kulturalnymi feriami w Gminie Golczewo! Przed nami dwa tygodnie warsztatów, pokazów, happeningów, projekcji filmowych i mnóstwo niespodzianek. Wszystkie działania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, nie obowiązują zapisy.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia