Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.07.2018

VIII Golczewski Triathlon za nami

     Piękna pogoda, temperatura sięgająca 30 stopni, tłumy kibiców oraz twarda sportowa rywalizacja. Tak zapamiętamy VIII edycję Golczewskiego Triathlonu, który odbył się 28 lipca.

czytaj więcej...

30.07.2018

Sportowe sukcesy naszych kolarzy

   Wyścig Kolarski "Dolny Śląsk Tour" w kategorii juniora młodszego dla zawodników Baszty Golczewo okazał się owocną imprezą.

czytaj więcej...

27.07.2018

Dofinansowanie dla strażaków

    Jednostki OSP z gminy Golczewo uzyskały wsparcie finansowe na zakup nowego sprzętu. Wszystko dzięki  umowie podpisanej 24 lipca br. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie przez przedstawicieli gminy z  reprezentującym Ministerstwo Sprawiedliwości Dyrektorem Departamentu Spraw Nieletnich i Rodzinnych Mikołajem Pawlakiem.

czytaj więcej...

26.07.2018

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XLIII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 3 sierpnia 2018 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

24.07.2018

Przerwa w dostawie prądu

Przerwa w dostawie prądu w dniu 26.07.2018 r. w godz. 8.30-14.30 na ul. Zwycięstwa w Golczewie.

czytaj więcej...

24.07.2018

Projekt "Sport dla wszystkich i środowiska" "Sport for All and the Environment" (SforAE)

    Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL dostarczyła dla uczestników VIII Golczewskiego Triathlonu, bezpłatną wodę w limitowanej serii aluminiowych puszek Every Can Counts. Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych puszek, zachęcając jednocześnie naszych uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami. Korzystając z „Rekomendacji Ekologicznych - Jak zorganizować wydarzenie sportowe zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju” planujemy wdrożyć: przekazać bezpłatnie wodę dla uczestników VIII Golczewskiego Triathlonu.

czytaj więcej...

20.07.2018

Trwa modernizacja sieci wodociągowej

    Zakład Usług Publicznych w Golczewie wykonuje budowę sieci wodociągowej między Koplinem a Dargoszewem.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia