Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

28.11.2017

Objazdowa Akademia Kultury w gminie Golczewo - podsumowanie

Pięć miesięcy, 17 wydarzeń, 15 miejscowości, 30 animatorów, artystów, aktorów, muzyków, tancerzy, blisko 500 uczestników i niezliczona liczba uśmiechniętych buzi! Tak w liczbach można podsumować niezwykłą Objazdową Akademię Kultury!

czytaj więcej...

28.11.2017

Zapraszamy na spotkanie

   Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej na zebranie, które odbędzie się w dniu 1 grudnia br. o godz. 17:30 w Klubie Seniora przy ul. Szkolnej 2.

czytaj więcej...

27.11.2017

Wyniki głosowania w budżecie obywatelskim na rok 2018

   Szanowni Mieszkańcy,

   17 listopada br. zakończyło się głosowanie mieszkańców naszej gminy nad propozycjami projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2018.
   W tym roku zostało zgłoszonych 14 projektów, które według mieszkańców powinny być realizowane w ramach ww. budżetu. W wyniku weryfikacji i oceny Zespołu Oceniającego do dalszej konsultacji z mieszkańcami zostało wybranych 5 projektów.

czytaj więcej...

24.11.2017

Ogłoszenie o konsultacjach (aktualizacja)

   Informujemy, że  w dniach od 30 listopada do 6 grudnia 2017 r. odbędą się konsultacje w sprawie projektu „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”. Celem konsultacji jest zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji odnoście Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

24.11.2017

Chcę zostać strażakiem

   Dzieci  z grupy 3 i 4 latków w dn. 22 listopada br. uczestniczyły w  nietypowych zajęciach.  W ramach Dni Preorientacji Zawodowej dla maluchów pod nazwą  "Mój tata/moja mama jest fachowcem..." dzieci odwiedziły strażaków w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.

czytaj więcej...

24.11.2017

Leśnicy w przedszkolu

   W piątek 17 listopada 2017r. dzieci z grupy 3 i 4 latków odwiedzili  pracownicy Nadleśnictwa Rokita pani Barbara Adamczyk i pan Czesław Skubisz.

czytaj więcej...

23.11.2017

Objazdowa Akademia Kultury - wielki finał projektu w Golczewie!

Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na finał Objazdowej Akademii Kultury. Wydarzenie jest zwieńczeniem czteromiesięcznego projektu w ramach którego objazdowy dom kultury odwiedził wszystkie wsie w Gminie Golczewo, organizując 16 całodniowych wydarzeń kulturalnych, warsztatów, koncertów, spektakli, projekcji filmowych.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia