Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

24.02.2017

Czwartkowe Spotkanie Informacyjne

Norki zdominowały dyskusję

   Podczas Czwartkowego Spotkania Informacyjnego w Urzędzie Miejskim w Golczewie najwięcej emocji wzbudziła sprawa fermy norek. Pozostałymi tematami spotkania były oświata oraz gminna infrastruktura drogowa. Na zaproszenie Burmistrza przybyli mieszkańcy zainteresowani tymi zagadnieniami.

czytaj więcej...

23.02.2017

Spokojnie - to tylko ćwiczenia

    W ciągu ostatnich tygodni dało się zaobserwować wzmożony ruch strażaków ochotników w obrębie remiz oraz świetlic wiejskich, a wszystko to dlatego, iż w najbliższą sobotę 25 lutego br. o godzinie 10:00 w golczewskim GOKiS-ie odbędzie się turniej tenisa stołowego o Prądownicę Prezesa OSP RP w Golczewie. Z każdej z sześciu jednostek OSP wystartuje 5 zawodników.

czytaj więcej...

23.02.2017

Spotkanie DKK

   Odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Golczewie.

czytaj więcej...

23.02.2017

Turniej Piłki Halowej

   Podczas tegorocznych ferii zimowych  21 lutego br.  o godz. 10 w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyła się kolejna już edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej.  W tym roku  rozgrywki ,,Ferie Zima – 2017”  odbyły się pod hasłem "Trzymaj formę podczas ferii”.

czytaj więcej...

22.02.2017

Plaża - będą nowe pomosty

Gmina Golczewo ubiegała się o dofinansowanie projektu utworzenia szlaku kajakowego wokół jeziora Szczuczego. Ma on powstać w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Najważniejszym elementem tego projektu jest modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego czyli kąpieliska i plaży.

czytaj więcej...

22.02.2017

Wysoka Kamieńska - chodnik jeszcze w tym roku

Mieszkańcy Wysokiej Kamieńskiej spotkali się z Burmistrzem Golczewa w celu omówienia najpilniejszych potrzeb i spraw bieżących. Tematem przewodnim była sprawa ul. Wiejskiej i planowanej inwestycji PGNiG. Ustalono, że jeszcze w tym roku ruszy budowa chodnika.

czytaj więcej...

21.02.2017

Ferma norek - Kolejne fakty

Zgodnie z obietnicą Burmistrz Golczewa chciałby poinformować Państwa o najnowszych informacjach w sprawie budowy fermy norek w Samline.
   24 stycznia br. firma Joni Mink Van Ansem Sp. jawna zwróciła się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego o odsunięcie od sprawy wydania decyzji środowiskowej Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia