Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

05.07.2017

Odznaczenia dla Marianny Mikołajczak i Bartosza Sulei

   Podczas uroczystości „Niech Pamięć Trwa…” w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, Srebrną Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego odznaczono Mariannę Mikołajczak i Bartosza Suleję. Odznaczenia wręczył Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj.

czytaj więcej...

05.07.2017

Sosnowicka uroczystość na fotografiach

      Poniżej prezentujmey Państwu galerię zdjęć z uroczystości "Niech Pamieć Trwa..." na Cmentarzu Jeńców Wojennych w Sosnowicach.

czytaj więcej...

05.07.2017

Wystawa prac poplenerowych Golczewo 2017

    Na przełomie czerwca i lipca br. w Golczewie odbył się już po raz kolejny plener malarski z udziałem studentów kierunku grafiki z Akademii Sztuki w Szczecinie. Młodzież pod opieką pani dr hab. Wiesławy Markiewicz i na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie pani Aldony Kaczmarek spędziła w Golczewie pracowite półtora tygodnia.

czytaj więcej...

04.07.2017

Wystawa z okazji uroczystości "Niech Pamięć Trwa..."

Niesprzyjająca aura zmusiła organizatorów sosnowickiej uroczystości „Niech Pamięć Trwa…” do przeniesienia części zaplanowanych wydarzeń do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie. Przygotowana tam była wystawa fotograficzna oraz ekspozycja zebranych artefaktów z prac archeologicznych z Cmentarza Jeńców Wojennych.

czytaj więcej...

04.07.2017

Golczewski festyn z Wojewódzkimi Dniami Pszczelarza

   Sobotni Festyn w Golczewie (1 lipca) w tym roku był wzbogacony o Wojewódzkie Dni Pszczelarza, których organizatorem było Koło Pszczelarzy Wysoka Kamieńska oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia