Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.05.2019

Mechowo i Wołowiec laureatami Grantów Sołeckich 2019

   Z wielką radością przekazujemy informację o otrzymanych dofinansowaniach dla sołectw z naszej Gminy!
   Sołectwa Mechowo i Wołowiec zostały laureatami konkursu pn. „Granty Sołeckie 2019” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

31.05.2019

Obchody Dnia Dziecka w naszej gminie

    Dzień Dziecka to okazja do zabawy i uczczenia międzynarodowego święta najmłodszych.
    Z tej okazji 31 maja w golczewskiej szkole odbył się festyn zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych w Golczewie. Były występy artystyczne, wyróżnienia i nagrody za konkurs „Gryfożabka” oraz pokazy strażackie.

czytaj więcej...

31.05.2019

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS - podsumowanie konkursu

   29 maja został rozstrzygnięty IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czyste powietrze wokół nas”. Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Antoniny Kaweckiej z pośród 20 prac z siedmiu oddziałów przedszkolnych, wyłoniła zwycięzców. Wśród nagrodzonych dzieci były przedszkolaczki z golczewskiego przedszkola.

czytaj więcej...

31.05.2019

czytaj więcej...

30.05.2019

   Drodzy Mieszkańcy!
   Zwracamy się z prośbą o przekazanie nam informacji dotyczącej zapotrzebowania na dofinansowanie do wymiany pieca, stolarki okiennej i drzwiowej oraz docieplenia budynku, w ramach naboru 2.14 i 2.15 organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Pozyskane dane posłużą do złożenia wniosku w ww. naborze.

czytaj więcej...

30.05.2019

Zapraszamy do punktu konsultacyjnego w Golczewie

      Już w najbliższy wtorek tj. 4 czerwca w Golczewie zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie do punktu informacyjnego do spraw funduszy europejskich.

czytaj więcej...

30.05.2019

Objazdowy Senior Movie w GOKiS

Już w najbliższy wtorek 4 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy (szczególnie seniorów!) do Świetlicy Społecznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie na pokazy filmów twórców 60 plus - czyli Objazdowy Senior Movie. 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia