Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

29.08.2019

Wędkarskie zawody spławikowe w Golczewie

    W niedzielę 25 sierpnia miejscowe Koło „Płoteczka” zorganizowało dla pasjonatów wędkarstwa zawody spławikowe o Puchar Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

29.08.2019

Chcesz pozyskać pieniądze na społeczne inicjatywy? Zapraszamy do punktu konsultacyjnego w Golczewie

    Już w najbliższy wtorek tj. 3 września serdecznie zapraszamy do wizyty w punkcie informacyjnym do spraw funduszy europejskich.

czytaj więcej...

28.08.2019

czytaj więcej...

28.08.2019

80. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ ZAPROSZENIE

    W imieniu Społecznej Powiatowej Rady Kombatanckiej przy Staroście Kamieńskim oraz Komitetu Organizacyjnego Świąt Historycznych, Państwowych i Regionalnych w Kamieniu Pomorskim, serdecznie zapraszamy na obchody 80. Rocznicy Wybuchu  II Wojny Światowej, które odbędą się 2 września 2019 roku na Cmentarzu Wojennym w Kamieniu Pomorskim, zgodnie z przedstawionym programem:

czytaj więcej...

27.08.2019

czytaj więcej...

27.08.2019

Zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy

    W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila-skubisz@golczewo.pl.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia