Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

08.06.2017

Konkurs na Inicjatywy Lokalne dla Gminy Golczewo rozstrzygnięty!

Wiemy już kto otrzyma dotację w ramach Konkursu na Inicjatywy Lokalne w Gminie Golczewo!

czytaj więcej...

08.06.2017

"1, 2, 3 - działamy! Czyli warsztaty z happeningu"

W środę 7.06.2017 r. wolontariusze działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu wzięli udział w szkoleniu "1, 2, 3 – działamy! Czyli warsztaty z happeningu", który odbył się w GOKiS. Podczas warsztatów młodzież poznała historię tej sztuki oraz dowiedziała się, co to jest happening w praktyce.

czytaj więcej...

07.06.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXX sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 14 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.
 

czytaj więcej...

07.06.2017

czytaj więcej...

06.06.2017

Magistrat weryfikuje liczbę mieszkańców podaną w deklaracjach

   Urząd Miejski w Golczewie przeprowadza weryfikację liczby mieszkańców zadeklarowanych do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Celem działań jest aktualizacja danych dotyczących liczby osób zgłoszonych, jako zamieszkujące pod danym adresem. Powinność ta dotyczy każdej osoby, zamieszkującej na terenie gminy Golczewo bez względu na to, czy i gdzie jest zameldowana. W budynkach wielorodzinnych należy powiadomić administratora ile osób mieszka pod danym adresem.

czytaj więcej...

06.06.2017

I Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach za nami

Okazało się, że kochamy psy i chcemy pomagać zwłaszcza tym, które przebywają w schronisku. Niedzielna akcja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów – Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, Szkołę dla Psów „Pies Potrafi” oraz Fundację „Psia Kość”.

czytaj więcej...

05.06.2017

Zawody strażackie w Wysokiej Kamieńskiej

Sobotnie popołudnie w Wysokiej Kamieńskiej upłynęło pod znakiem zmagań strażaków ochotników z Gminy Golczewo. Na stadionie przy ul. Szkolnej 3 czerwca zorganizowano Zawody sportowo-pożarnicze. Punktualnie o godzinie 12 Komendant Gminny druh Stanisław Szymanek wprowadził na płytę boiska drużyny biorące udział w zmaganiach. 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia