Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

23.01.2018

  Poniżej prezentujemy „Informator czyste powietrze w moim domu z paliw stałych”, wydany przez Ministerstwo Środowiska. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

czytaj więcej...

23.01.2018

II Turniej Tenisa Stołowego jednostek OSP Gminy Golczewo

   20 stycznia br. w Golczewskim GOKiS-ie odbył się II Turniej Tenisa Stołowego jednostek OSP Gminy Golczewo. Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników – 4 zespoły pięcioosobowe jednostek OSP oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Kamieniu Pomorskim – druh Michał Opowicz.

czytaj więcej...

19.01.2018

PIT przez internet

PIT przez internet w Urzędzie Skarbowym w Kamieniu Pomorskim...
Informuje się, że w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim na sali obsługi  podatnika przygotowane zostało stanowisko komputerowe do składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej

czytaj więcej...

15.01.2018

O B W I E S Z C Z E N I E WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

O B W I E S Z C Z E N I E
WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO
z dnia 15 stycznia 2018 roku
o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2018 roku

<<<pobierz pdf >>>

czytaj więcej...

15.01.2018

Noworoczne Spotkanie 2018 już za nami

W piątek 12 stycznia br. w restauracji Herbowa w Golczewie odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne. Jego organizatorami byli: Burmistrz Golczewa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie. 

czytaj więcej...

15.01.2018

Srebrna Odznaka Gryfa Zachodniopomorskiego dla Jacka Kołby

Podczas tegorocznego Spotkania Noworocznego dokonano uhonorowania trenera kolarskiej grupy „Baszty” Golczewo, który w szczególny sposób swoją codzienną działalnością wpływa na promocje naszego regionu.

czytaj więcej...

15.01.2018

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej zaprasza na spotkanie

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej na zebranie, które odbędzie się w dniu 19 stycznia br. o godz. 17:00 w Klubie Seniora przy ul. Szkolnej 2.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia