Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

23.11.2017

Sportowy sukces dziewcząt z Wysokiej Kamieńskiej

   W środę 22 listopada dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Wysokiej Kamieńskiej wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się w Dziwnowie.

czytaj więcej...

21.11.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXXV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 listopada 2017 r. (środa) o godz. 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12

czytaj więcej...

21.11.2017

Wsparcie od firmy Rossmann dla schroniska w Sosnowicach

W Koszalinie, 14 października 2017 r, odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Pomagamy, jak umiemy” przeprowadzonej przez Firmę Rossmann w regionie zachodniopomorskim. Aż 9 organizacji działających w regionie zachodniopomorskim i okolicach otrzymało od firmy Rossmann wsparcie.

czytaj więcej...

21.11.2017

czytaj więcej...

17.11.2017

Mieszkania socjalne ukończone

    Dobiegła końca budowa mieszkań socjalnych przy ul. Stary Tartak w Golczewie.  Nowopowstały budynek posiada 8 niezależnych lokali. Każde z mieszkań jest już częściowo wyposażone (lodówka, kuchenka elektryczna, zaplecze sanitarne).

czytaj więcej...

17.11.2017

Ulica Wiejska z nowym chodnikiem

      W Wysokiej Kamieńskiej zakończyła się budowa chodnika przy ulicy Wiejskiej. Wykonawcą inwestycji była firma pani Agnieszki Malanowskiej z Trzebieszewa.

czytaj więcej...

16.11.2017

Chodnik w Wołowcu

   Zgodnie z obietnicą Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka już niebawem mieszkańcy Wołowca będą mogli korzystać z nowego chodnika.  Poprawi to w znacznym stopniu bezpieczeństwo pieszych, oraz wpłynie pozytywnie na estetykę miejscowości.

czytaj więcej...

15.11.2017

Las osobistych flag stanął w Golczewie. Wyjątkowe Święto Niepodległości nad jeziorem Szczuczym.

Wielkoformatowa, społeczna instalacja artystyczna stanęła przy pomoście na golczewskim jeziorze. „Las Flag” to dzieło mieszkańców gminy Golczewo, którzy wzięli udział w projekcie „Moja Niepodległość” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia