Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

01.03.2019

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

   1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

   Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to święto państwowe, które upamiętnia żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Ustawę o jego ustanowieniu w 2011 roku przyjęły Sejm i Senat, a podpisał ją były prezydent Bronisław Komorowski.

czytaj więcej...

26.02.2019

Zapraszamy na spotkanie

   Zapraszamy na spotkanie z animatorem społecznym Michałem Głuszyk.
   Tematem zebrania będzie omówienie spraw związanych z projektami  i konkursami na różnego rodzaje dotacje dla Podmiotów Ekonomii Społecznej.

czytaj więcej...

26.02.2019

Lekcja historii w bibliotece

   W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Golczewie odbyła się lekcja biblioteczna pt. "Mapa historii Golczewa", w zajęciach uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

czytaj więcej...

25.02.2019

Wyróżnienia i uhonorowania najbardziej zasłużonych

      „Golczewskie Żabki” to uroczystość, której tradycja sięga już 8 lat. W tym roku coroczne wydarzenie odbyło się w ostatni piątek (22.02.) w sali przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.

czytaj więcej...

25.02.2019

WAŻNE!

Informacja dla osób wnioskujących o dowód osobisty

W piątek 1 marca od godz. 12.00, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

czytaj więcej...

22.02.2019

OZE - SZANSA NA INNOWACYJNE ROLNICTWO

   Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) zaprasza na bezpłatnego szkolenia dla rolników.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia