Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

10.01.2019

Wyniki głosowania nad propozycjami do budżetu obywatelskiego

   Szanowni Mieszkańcy,

   zakończyliśmy głosowanie mieszkańców naszej gminy nad propozycjami projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019.
   W tym roku zostało zgłoszonych 10 projektów, które według mieszkańców powinny być realizowane w ramach ww. budżetu. W wyniku weryfikacji i oceny Zespołu Oceniającego do dalszej konsultacji z mieszkańcami zostało wybranych 5 projektów.

czytaj więcej...

09.01.2019

Koncert Noworoczny

   W piątek 4 stycznia br. każdy mieszkaniec naszej gminy mógł doświadczyć niesamowitych przeżyć kulturalnych podczas Koncertu Noworocznego.

czytaj więcej...

07.01.2019

czytaj więcej...

31.12.2018

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2019 r.

czytaj więcej...

28.12.2018

Wigilijne spotkanie u strażaków

  Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne ze świąt. Towarzysząca im magia i niezwykle specyficzny klimat, wyzwalają we wszystkich wiele pozytywnych emocji. Tradycją w Gminie Golczewo jest coroczne świąteczno – noworoczne wigilijne spotkanie strażaków z gminnych jednostek OSP.

czytaj więcej...

28.12.2018

Pokaz sztucznych ogni w Golczewie

    Zapraszamy mieszkańców i gości przebywających w naszej gminie na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.
    Punktualnie o godz. 24:00 w Sylwestra w centrum Golczewa w okolicy restauracji Herbowej będzie można podziwiać noworoczne fajerwerki.
    Życzmy przyjemnych wrażeń, a w Nowym Roku samych sukcesów i pomyślności.

 

czytaj więcej...

27.12.2018

Konsultacje społeczne

Informujemy, że w dniach od 27 grudnia 2018 r.  do 7 stycznia 2019 r. odbędą się konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Golczewie w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż  napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

24.12.2018

Świąteczne paczki dla naszych mieszkańców

       Akcja pn. „Duża paka dla dzieciaka i starszaka” zawitała do Gminy Golczewo. Dzięki uprzejmości wolontariuszy z Ostromic i Stowarzyszeniu Sołtysów Ziemi Wolińskiej do naszej gminy dostarczono 43 świąteczne podarunki.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia