Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.05.2019

Przedszkolaki z wizytą u strażaków

   Każde dziecko powinno wiedzieć, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, np. pożaru oraz do kogo zwrócić się o pomoc w niebezpiecznej sytuacji.
   Dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Aby zrealizować ten cel dzieci z grupy 5 latków z wych. Jolantą Marks i 4-5 latków z wych. Renatą Szymańską wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie (10.05 br.).

czytaj więcej...

13.05.2019

Projekt "Trzeci Wiek Technologicznie"

    Słuchacze UTW z Golczewa i Przybiernowa, tym razem spotkali się na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.  Kolejny wyjazd obfitował w wiele nowych i ciekawych wiadomości.

czytaj więcej...

13.05.2019

Wernisaże i spotkania UTW z Golczewa w Białogardzie

    Kolejny przystanek wystawy wędrującej pt.” Tajemnica obrazu a natura morza”. Kolekcja powstała podczas pleneru malarskiego w IV Letniej Szkole Seniora w Dziwnówku na przełomie sierpień /wrzesień 2018r. Po wystawie w Koszalinie w Galerii Ratusz przyszedł czas na wernisaż w Klubie Artystycznym „Piwnica pod papugami” w Białogardzie.

czytaj więcej...

09.05.2019

Z A W I A D O M I E N I E

  Zawiadamiam, że VII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 17 maja 2019 r. (piątek) o godz. 14:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12

czytaj więcej...

08.05.2019

Dzień Strażaka w Kozielicach

   W ubiegłą sobotę (4.05) obchodziliśmy dzień św. Floriana, patrona strażaków. Z tej okazji strażacy z gminy Golczewo, zarówno zawodowi, jak i ochotnicy, obchodzili swoje święto.

czytaj więcej...

07.05.2019

Zaproszenie do udziału w konkursie

    Gmina Drawno wraz z Drawieńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w wojewódzkim konkursie plastycznym i literackim zgodnie z załączonymi regulaminami. Konkursy są realizowane w ramach projektu pn.: "Ekocuda w Drawnie" dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia