Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.02.2017

Golczewo walczy ze smogiem

Polska należy do ścisłej czołówki krajów które zanieczyszczają powietrze, a temat smogu nie schodzi z czołówek polskich gazet.
Było to głównym powodem zorganizowania  spotkań z Tomaszem Przerwą, Doradcą Energetycznym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ze Szczecina.

czytaj więcej...

16.02.2017

16 lutego br. Gminę Golczewo odwiedzili przedstawiciele firmy architektonicznej Semren&Mansson Poland Sp. z o.o. ze Szczecina.
Firma zajmuje się przygotowaniem projektu dla Conpol Sp. z o.o. dotyczącego fabryk prefabrykatów. Inwestycja ma powstać na terenie naszej gminy w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

czytaj więcej...

16.02.2017

Co dalej z wiatrakami?

3 stycznia 2017 Farma Wiatrowa Kłęby Sp. z o.o. otrzymała  pismo od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki  zaświadczające o dopuszczeniu do udziału w aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytworzonej na jej terenie dystrybutorowi - firmie ENEA Operator Sp. z o.o. Plan inwestycji przewiduje wybudowanie w okolicach Kłębów trzech turbin wiatrowych o łącznej mocy  6 MW.

czytaj więcej...

16.02.2017

Iskra Golczewo - gotowi do gry!

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17 rozpoczęła Iskra Golczewo. W połowie stycznia zawodnicy wznowili intensywne treningi po przerwie zimowej. Najbliższy zaplanowany mecz kontrolny odbędzie się 18 lutego w Kamieniu Pomorskim a przeciwnikiem będzie Jantar Dziwnów.

czytaj więcej...

16.02.2017

Uczniowie z wizytą w Schronisku w Sosnowicach

Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach gościło dzieci i wychowawców ze Szkoły Podstawowej w Radowie Małym (01.02.2017) oraz ze Szkoły Podstawowej w Resku (09.02.2017). Dzieci wysłuchały z zaciekawieniem prelekcji oraz przekazały dary dla psiaków. Pracownicy Schroniska serdecznie dziękują za otrzymane podarunki oraz zapraszają do ponownych odwiedziń.

<<< galeria >>>

czytaj więcej...

16.02.2017

Zadłużenie Gminy Golczewo

Nie tak dawno prezentowaliśmy dane na temat bezrobocia w naszej gminie. W tym zestawieniu zajmiemy się wynikami dotyczącymi długu publicznego Gminy i podobnie jak w przypadku problematyki bezrobocia i tu można doszukać się pozytywnych aspektów.

czytaj więcej...

16.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Oświadczam, że w całości podtrzymują swoją decyzję z marca 2014 roku i jestem przekonany, że miałem rację, kiedy to zwolniłem z pracy Jadwigę Adamowicz.
    Tym niemniej, wypełniając wyrok sądu cytuję:
„Ja Andrzej Danieluk oświadczam, że
nieprawdziwe są i naruszają dobre imię Jadwigi Adamowicz przekazane na moje polecenie...

czytaj więcej...

15.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Szanowni Państwo,
dzisiaj – w odróżnieniu od tego co zwykle – nie będzie o Gminie i jej sprawach. Będzie trochę spraw prywatnych.
    Jak pamiętacie w marcu 2014 roku rozwiązałem umowę o pracę w urzędzie  z Jadwigę Adamowicz, o czym Państwa niezwłocznie poinformowałem.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia