Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

07.10.2018

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski za nami!

     W Golczewie wielkie sportowe święto – Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn. Do naszego miasta zjechali kolarze z całej Polski. Jest to dla nich ostatni start na szosie w tym sezonie, ale walka o medale już pierwszego dnia była zacięta do samego końca.

czytaj więcej...

05.10.2018

Salsa łączy i smakuje - już za tydzień w Gadomiu

Od lat wiadomo, że wspólny taniec i spożywanie posiłków ma największą moc integracyjną. A co dopiero przy gorących kolumbijskich rytmach salsy! A ta zabrzmi trzykrotnie w urokliwym pałacyku w Gadomiu koło Golczewa (Zajazd Dzika Róża): 13, 14 i 28 października. Swoich sił może spróbować każdy: panie, panowie i dzieci. I to bezpłatnie.

czytaj więcej...

05.10.2018

Ruszają remonty dróg w gminie Golczewo

   Burmistrz Golczewa informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się remonty dróg gminnych. W związku z powyższym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

czytaj więcej...

03.10.2018

Wizyta przedszkolaków w schronisku

   29 września br. odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i rodziców z grup 4 i 5 latków z Przedszkola Publicznego „Źródełko” w Golczewie przygotowane przez panie J. Marks i M. Michałowską.  

czytaj więcej...

01.10.2018

Nowy Kulturalny Plan zajęć!

Już od października ruszamy z zajęciami programowymi. Większość z nich jest bezpłatna. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

czytaj więcej...

28.09.2018

W Uniborzu będzie chodnik

      W Uniborzu rozpoczęto budowę chodnika – inwestycji, która była wielokrotnie zgłaszana przez mieszkańców jako niezbędny element bezpieczeństwa.

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 413   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia