Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

08.01.2020

Koncert noworoczny SPZG

   W piątkowy wieczór 3 stycznia 2020 r. odbył się Koncert Noworoczny Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej – Bombka 2019, na którym podsumowano całoroczną pracę organizacji. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Kamieński pan Józef Malec, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Jasiewicz, zastępca Burmistrza Golczewa Andrzej Swatowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek.  

czytaj więcej...

03.01.2020

czytaj więcej...

31.12.2019

czytaj więcej...

23.12.2019

czytaj więcej...

20.12.2019

WAŻNE!!!

Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2020 r.  

Proszę o zapoznanie się z podanymi terminami w celu uniknięcia braku odbioru.

Link bezpośredni https://golczewo.pl/strony/menu/233.dhtml

czytaj więcej...

19.12.2019

51 ton wyrobów z azbestem usunięto w terenu Gminy Golczewo


Gmina Golczewo aktywnie uczestniczy w akcjach mających na celu bezpieczne usuwanie azbestu. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udało się usunąć aż 51 ton wyrobów zawierających azbest z 48 nieruchomości. Płyty cementowo-włóknowe zawierające azbest, były kiedyś bardzo popularne. Są  materiałem niepalnym, elastycznym i dobrze izolującym.

czytaj więcej...

19.12.2019

IX spotkanie wigilijne w Golczewskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Po raz  dziewiąty słuchacze  UTW spotkali się w pięknym okresie przedświątecznym, aby podsumować rok, powspominać zwyczaje świąteczne, wymienić doświadczenia i  przekazać życzenia.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia