Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

26.06.2017

Znicz Wysoka Kamieńska zostaje w A klasie!

Drużyna piłkarska z Wysokiej Kamieńskiej utrzyma się w rozgrywkach szczecińskiej Grupy I A klasy. Znicz miał być relegowany do B klasy jako drużyna z najgorszym bilansem pkt./mecz z 13-tych miejsc we wszystkich rozgrywkach szczecińskich A klas w sezonie 2016/2017. Na szczęście dla drużyny do spadku nie dojdzie.

czytaj więcej...

26.06.2017

Uroczystość "Niech Pamięć Trwa..." na Cmentarzu Jeńców Wojennych w Sosnowicach

   Gmina Golczewo organizuje w ramach Dni Golczewa 30 czerwca br. uroczystość upamiętniającą ofiary nazistowskiego obozu pracy w Sosnowicach. Patronat Honorowy nad uroczystością objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

czytaj więcej...

25.06.2017

VI Dzień Tańca w Golczewie

W sobotę 24.06.2017 r. w Gminny Ośrodku Kultury i Sportu odbył się VI Dzień Tańca w Golczewie. To widowisko podsumowało kolejny intensywny rok działalności Szkoły Tańca Keep w naszym mieście. Jej podopieczni zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną publicznością.

czytaj więcej...

23.06.2017

Koniec roku szkolnego 2016/17

Dla dzieci i młodzieży zaczyna się najprzyjemniejsza część roku – Wakacje! W piątek 23 czerwca uczniowie ostatni raz w tym roku szkolnym udali się do swoich klas. Został jeszcze tylko uroczysty apel oraz podziękowania dla nauczycieli. Z tej okazji wypada krótko podsumować mijający rok szkolny, osiągnięcia akademickie i sportowe oraz działalność kulturalną uczniów z naszej gminy.

czytaj więcej...

22.06.2017

WAŻNE !!!

Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od lipca do grudnia 2017 r.  
Proszę o zapoznanie się z podanymi terminami w celu uniknięcia braku odbioru.

<<< Link to harmonogramu >>>

czytaj więcej...

20.06.2017

Z A W I A D O M I E N I E

   Zawiadamiam, że XXXI sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 11:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.

czytaj więcej...

20.06.2017

Nowe zasady usuwania drzew.

Od 17 czerwca 2017 r. obowiązuje znowelizowana ustawa o ochronie przyrody. W związku z powyższym osoba, która planuje wycinkę drzew na swojej nieruchomości, będzie musiała zgłosić to w urzędzie. Gmina po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzi oględziny.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia