Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.09.2019

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci


Pana Tomasza Szeszyckiego
Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita


Śp. Tomasz Szeszycki na stałe wpisał się w historię Gminy Golczewo.
Od 1983 r. pełnił funkcję Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita. W roku 2010 otrzymał tytuł "Honorowy Obywatel Gminy Golczewo".


Pan Nadleśniczy Tomasz Szeszycki na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

 

czytaj więcej...

18.09.2019

Objazdowa Akademia Kultury we wrześniu - Stacja Sztuk Przepięknych

To już ostatni cyku artystycznych pikników sąsiedzkich w miejscowościach w gminie Golczewo. Stacja Sztuk Przepięknych – czyli malarstwo performatywne, warsztaty ceramiczne, Wiejska Pracownia Handmade, a na deser Muzyczne Wariacje Bartka i Aśki. 

czytaj więcej...

18.09.2019

Szkolenie dla przedsiębiorców w Golczewie

     W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie w dniu 16 września odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców, prowadzących firmę i planujących założyć własny biznes.

czytaj więcej...

18.09.2019

Program "Społecznik" w Kozielicach

    We września w Sołectwie Kozielice zakończono realizację projektów dofinansowanych w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozielicach wraz  z grupą nieformalną zrealizowała następujące projekty: „Dzień Rodziny”, „Animacje na wakacje” oraz „Poznaj naszą historię”.

czytaj więcej...

16.09.2019

Umowa na ulicę Miodową podpisana

      Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisał umowę na przebudowę ulicy Miodowej w Golczewie.

czytaj więcej...

16.09.2019

Sportowcy z Wysokiej Kamieńskiej zwyciężają w pierwszych zawodach lekooatletycznego sezonu

   12 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” rozpoczęli zmagania w VI edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”.

czytaj więcej...

13.09.2019

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

     Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 01 i 02 października 2019 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 01 października odbierane będą odpady z terenu miejskiego. 02 października odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia