Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

14.11.2017

Rozwojowa gmina

Burmistrz Golczewa chciałby poinformować  o wyniku i awansie Gminy Golczewo w najnowszym rankingu Zrównoważonego Rozwoju, opracowanym przez uczonych z Politechniki Warszawskiej. W kategorii gmin miejsko-wiejskich Golczewo uplasowało się na 392 miejscu spośród 616. Dla porównania w 2014 r. nasza gmina zajmowała 479 miejsce.

czytaj więcej...

13.11.2017

Młodzi sportowcy z Wysokiej Kamieńskiej na biegach w Goleniowie

   Jedenastego listopada 1989 roku w wolnej Polsce po raz pierwszy w Goleniowie została zorganizowana impreza biegowa pod nazwą Goleniowska Mila Niepodległości. Celem głównym tych biegów było uczczenie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, poprzez organizację imprezy biegowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od tamtej daty wszystkie kolejne rocznice Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Goleniowie obchodzone są na biegowo. Wraz z warszawskimi biegami Goleniów organizuje je nieprzerwanie od 29 lat. Są to najstarsze biegi w Polsce upamiętniające dzień Narodowego Święta Niepodległości.

czytaj więcej...

10.11.2017

Obchody rocznicowe Święta Niepodległości

       W tym roku oficjalne uroczystości rocznicowe z okazji Dnia Niepodległości odbyły się 10 listopada. Z tej okazji w Kościele parafialnym w Golczewie odprawiono msze św. w 99. rocznicę odzyskania niepodległości.

czytaj więcej...

09.11.2017

99. Rocznica Odzyskania Niepodległości

    Święto Niepodległości to najważniejsze polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

czytaj więcej...

07.11.2017

Seweryn Kucharski - Mistrzem Polski

       Miło nam Państwa poinformować, że mieszkaniec Golczewa Seweryn Kucharski został złotym medalistą w brazylijskim jiu-jitsu.

czytaj więcej...

07.11.2017

Burmistrz z wizytą w Sulechowie

   Podczas ostatniego weekendu (4 listopada br.) Burmistrz Golczewa złożył wizytę w Sulechowie na zaproszenie zaprzyjaźnionego z naszą gminą Chóru Cantabile.

czytaj więcej...

07.11.2017

Bezrobocie w Gminie Golczewo

   Burmistrz Golczewa przedstawia poniżej dane dotyczące osób bezrobotnych za wrzesień 2017 w Gminie Golczewo.

czytaj więcej...

06.11.2017

Poetycko w bibliotece

    Kolejne spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Golczewie było wypełnione poezją.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia