Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

07.01.2016

Wyniki konkursu ofert

Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

czytaj więcej...

07.01.2016

Wyniki otwartego konkursu ofert

   Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkursu ofert dotyczącego powierzenia zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie "Dowozu i opieki nad uczniami niepełnosprawnymi z terenu Gminy Golczewo do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim w 2016 roku".

czytaj więcej...

10.12.2015

Otwarty konkurs ofert - kultura fizyczna

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs oferty na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Golczewo w 2016 r.

czytaj więcej...

02.12.2015

Otwarty konkurs ofert

   Burmistrz Golczewa ogłasza owarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

czytaj więcej...

01.12.2015

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie "Dowozu i opieki nad uczniami niepełnosprawnymi z terenu Gminy Golczewo do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim w 2016 roku".

czytaj więcej...

25.03.2015

Wyniki otwartego konkursu ofert

   Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkursu ofert w zakresie wspierania zadania publicznego dotyczacego upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Ogłoszenie wyników

czytaj więcej...

27.02.2015

Otwarty konkurs ofert

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspierania zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Golczewo.

czytaj więcej...

29.01.2015

Wyniki otwartego konkursu ofert

   Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkursu ofert dotyczącego realizacji zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Golczewo w 2015 r.

wyniki

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia