Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

14.01.2013

Wyniki otwartego konkursu ofert

   Poniżej zamieszczamy wyniki otwartego konkursu ofert dotyczącego realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz oświaty i wychowania.

wyniki

czytaj więcej...

14.01.2013

Wyniki otwartego konkursu ofert

   Poniżej zamieszczamy wyniki otwartego konkursu ofert dotyczącego realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym i wykluczeniu społecznemu.

wyniki

czytaj więcej...

09.01.2013

Otwarty konkurs ofert z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2013 roku.

Ogłoszenie, wzór oferty oraz oświadczenie znajdują się w poniższych załącznikach.

czytaj więcej...

06.12.2012

Otwarty konkurs ofert na dowóz dzieci

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie "Dowozu i opieki nad uczniami niepełonosprawnymi z terenu Gminy Golczewo do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim w 2013 r.". Szczegóły w niżej podanych załącznikach.

czytaj więcej...

04.12.2012

Otwarty konkurs ofert

 Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania  patologiom społecznym i wykluczeniu społecznemu. Szczegóły w niżej podanych załącznikach.

czytaj więcej...

31.01.2012

Wyniki konkursu na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

   Poniżej zamieszczamy wyniki otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2012 r. 

czytaj więcej...

03.01.2012

Otwarty konkurs ofert na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

   Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewio w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2012 r.

czytaj więcej...

02.01.2012

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

   Poniżej przedstawiamy ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert dotyczącego realizacji zadań publicznych w zakresie dowozu i opieki nad uczniami niepełnosprawnymi z terenu Gminy Golczewo do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia