Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.03.2020

Ogłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert

Burmistrz Golczewa informuje o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez prowadzenie świetlic środowiskowych w miejscowościach Wysoka Kamieńska i Niemica.

Ogłoszenie

czytaj więcej...

20.02.2020

Ogłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert

Burmistrz Golczewa informuje o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2020 r. Ogłoszenie

czytaj więcej...

20.02.2020

Ogłoszenie o przyjęciu do realizacji zadania publicznego pn. "Pierwsze Dni Wolności Golczewa"

Burmistrz Golczewa informuje, że przyjęto do realizacji zadanie publiczne pn. "Pierwsze Dni Wolności Golczewa". Zadanie będzie realizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej. Ogłoszenie

czytaj więcej...

04.02.2020

Ogłoszenie konkursowe na prowadzenie świetlic środowiskowych

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez prowadzenie świetlic środowiskowych w miejscowościach: Wysoka Kamieńska i Niemica.

<<< ogłoszenie >>>

czytaj więcej...

03.02.2020

Informacja o unieważnieniu konkursu

Poniżej prezentujemy informację o unieważnieniu otwartego konkursu na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez prowadzenie świetlic środowiskowych w miejscowościach: Wysoka Kamieńska i Niemica.

<<< informacja o unieważnieniu konkursu >>>

czytaj więcej...

24.01.2020

Wyniki otwartego konkursu

Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkursu na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez prowadzenie świetlic środowiskowych w miejscowościach: Wysoka Kamieńska i Niemica.

<<< Wyniki konkursu >>>

czytaj więcej...

24.01.2020

Wyniki otwartego konkursu

 Poniżej prezentujemy wyniki otwartego konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Golczewo w 2020 r.

<<< Wyniki konkursu >>>

 

 

czytaj więcej...

23.01.2020

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Golczewo w 2020 r.

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Gminy Golczewo z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Golczewo w 2020 r. 

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia