Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.05.2017

   Sprawozadnie z realizacji w 2016 r. Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalaność pożytku publicznego.

czytaj więcej...

13.01.2015

Konkurs

   Zapraszam do udziału w konkursie: „NAJLEPSZE PRAKTYKI W ZAKRESIE WSPIERANIA RODZICÓW DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI” kierowanym do samorządów, jednostek publicznych i przedsiębiorców.

czytaj więcej...

23.01.2013

Lider Zachodniopomorski

   W załączeniu przesyłam informację o II edycji programu ,,Lider Zachodniopomorski” organizowanego przez Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

18.01.2013

Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej

   W załączeniu prezentujemy informacje o projekcie „Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej”, który realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
   Zachęcam do zapoznania się z formami wsparcia, jakie można uzyskać w ramach projektu.

      Załączniki:

      Ulotka

      Ulotka

      Zaproszenie

czytaj więcej...

18.01.2013

Wybory nowych władz do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

   Informujemy, że trwa nabór kandydatów do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wybór nowych władz spośród zgłoszonych osób odbędzie się w dniu 6 lutego br.

czytaj więcej...

14.01.2013

Bezpłatne szkolenia dla NGO

   W załączeniu przesyłam Państwu informacje o organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Stowarzyszenie Liderów i Fundraiserów kolejnym cyklu szkoleń w ramach projektu "Aktywne i stabilne NGO".

czytaj więcej...

14.01.2013

Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Fundacja Dbam o Zdrowie zaprasza organizacje pozarządowe z całej Polski do udziału w drugiej edycji konkursu grantowego.

Łączna kwota środków pieniężnych przeznaczonych na dofinansowanie projektów w ramach konkursu wynosi1 milion złotych!

Szczegóły na stronie http://www.mocpomocy.pl/granty-2013.html

Zapraszamy do udziału w konkursie.

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia