Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

12.06.2012

Konkurs z zakresu ochrony środowiska

  Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu edukacji ekologicznej w roku 2012. Oferty należy składać do 2 lipca 2012.Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu http://www.srodowisko.wzp.pl/wos/ogloszenia_o_konkursach.htm 

czytaj więcej...

12.06.2012

Dotacje Fundacji Orange

   Od 1 do 30 czerwca trwa nabór wniosków na dotacje Fundacji Orange. O dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, szkoły, szpitale, domy dziecka oraz jednostki samorządu terytorialnego działające na rzecz dobra publicznego. Co ważne, nie ma wskazanej maksymalnej kwoty, o którą można się ubiegać i nie jest konieczny wkład własny.

czytaj więcej...

22.05.2012

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z ZAKRESU ZBIÓREK PUBLICZNYCH I LOTERII FANTOWYCH

   Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego organizuje dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych szkolenie z zakresu przeprowadzania zbiórek publicznych i loterii fantowych.

czytaj więcej...

18.05.2012

Doradztwo dla organizacji pozarządowych

   Zapraszam Państwa do korzystania z doradztwa w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi prowadzonego dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Zachodniopomorskie w Sieci”, realizowanego wspólnie z Koszalińskim Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych.

czytaj więcej...

09.05.2012

Konkurs dla organizacji pozarządowych "Magia Współpracy"

   Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza organizacje pozarządowe z terenu naszego województwa do udziału w konkursie MAGIA WSPÓŁPRACY. Celem konkursu jest zachęcenie organizacji pozarządowych do podejmowania wspólnych inicjatyw znaczeniu lokalnym.

czytaj więcej...

27.04.2012

Doradztwo dla organizacji pozarządowych

   Zapraszamy Państwa do korzystania z doradztwa w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi prowadzonego dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Zachodniopomorskie w Sieci”, realizowanego wspólnie z Koszalińskim Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych.

czytaj więcej...

27.04.2012

Konkurs grantowy Funduszu Społecznego Notariatu

   Od poniedziałku 16 kwietnia 2012 r. można składać wnioski o dofinansowanie w ramach II edycji konkursu grantowego dla organizacji pozarządowych, organizowanego przez Fundusz Społeczny Notariatu.

czytaj więcej...

30.03.2012

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

   W załączeniu prezentujemy zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych, które organizowane jest w ramach projektu „ABC dla NGO”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia