Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.10.2012

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

   Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczyna w listopadzie 2012 r. cykl bezpłatnych szkoleń dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych pn. „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO”. Szczegóły szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

Informacja

Formularz zgłoszeniowy

czytaj więcej...

26.10.2012

  Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego wraz z partnerami ma zaszczyt zaprosić na seminarium międzypokoleniowe ,,Europa w moim regionie – wyzwania dla pokoleń”, które odbędzie się 8 listopada 2012 r. w Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90), w godz. 10.00 -15.00.

czytaj więcej...

24.08.2012

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

   W załączeniu przedstawiamy Państwu informacje o organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Stowarzyszenie Liderów i Fundraiserów kolejnym cyklu szkoleń w ramach projektu "Aktywne i stabilne NGO".

czytaj więcej...

13.07.2012

Zapraszamy do składania propozycji do Programu

   W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila@golczewo.pl.

czytaj więcej...

03.07.2012

Konkurs dla organizacji pozarządowych

   Ministerstwo Spraw Zagranicznych, działając w imieniu Komisji Europejskiej ogłosiło konkurs otwarty dla organizacji pozarządowych odnoszący się do priorytetów informacyjnych uzgodnionych na 2012 rok przez Radę, Komisję i Parlament Europejski na podstawie wspólnej deklaracji o partnerskim procesie komunikacji poświęconej Europie oraz innych priorytetów przewidzianych w Programie prac Komisji Europejskiej na 2012 rok. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 lipca br.

czytaj więcej...

03.07.2012

Ułatwienia w KRS

 Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło na swojej stronie nową wyszukiwarkę podmiotów w KRS - znajduje się ona pod adresem: https://ems.ms.gov.pl/

czytaj więcej...

03.07.2012

Zaproszenie do składania propozycji do "Programu"

   Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego informuje, że rozpoczęte zostały prace nad opracowaniem „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”.

czytaj więcej...

12.06.2012

Konkurs z zakresu ochrony środowiska

  Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu edukacji ekologicznej w roku 2012. Oferty należy składać do 2 lipca 2012.Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu http://www.srodowisko.wzp.pl/wos/ogloszenia_o_konkursach.htm 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia