Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

05.11.2012

Konferencja dotycząca prawa antydyskryminacyjnego

   Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Wydział Współpracy Społecznej zaprasza do udziału w bezpłatnej w konferencji informacyjno-edukacyjnej dotyczącej prawa antydyskryminacyjnego, która odbędzie się w Koszalinie w dniu 29 listopada 2012 r oraz w Szczecinie w dniu 7 grudnia 2012 r.

czytaj więcej...

30.10.2012

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

   Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczyna w listopadzie 2012 r. cykl bezpłatnych szkoleń dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych pn. „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO”. Szczegóły szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

Informacja

Formularz zgłoszeniowy

czytaj więcej...

26.10.2012

  Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego wraz z partnerami ma zaszczyt zaprosić na seminarium międzypokoleniowe ,,Europa w moim regionie – wyzwania dla pokoleń”, które odbędzie się 8 listopada 2012 r. w Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90), w godz. 10.00 -15.00.

czytaj więcej...

24.08.2012

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

   W załączeniu przedstawiamy Państwu informacje o organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Stowarzyszenie Liderów i Fundraiserów kolejnym cyklu szkoleń w ramach projektu "Aktywne i stabilne NGO".

czytaj więcej...

13.07.2012

Zapraszamy do składania propozycji do Programu

   W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila@golczewo.pl.

czytaj więcej...

03.07.2012

Konkurs dla organizacji pozarządowych

   Ministerstwo Spraw Zagranicznych, działając w imieniu Komisji Europejskiej ogłosiło konkurs otwarty dla organizacji pozarządowych odnoszący się do priorytetów informacyjnych uzgodnionych na 2012 rok przez Radę, Komisję i Parlament Europejski na podstawie wspólnej deklaracji o partnerskim procesie komunikacji poświęconej Europie oraz innych priorytetów przewidzianych w Programie prac Komisji Europejskiej na 2012 rok. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 lipca br.

czytaj więcej...

03.07.2012

Ułatwienia w KRS

 Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło na swojej stronie nową wyszukiwarkę podmiotów w KRS - znajduje się ona pod adresem: https://ems.ms.gov.pl/

czytaj więcej...

03.07.2012

Zaproszenie do składania propozycji do "Programu"

   Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego informuje, że rozpoczęte zostały prace nad opracowaniem „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia