Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2008-09-01 13:54:10

Radiowcy połączyli Golczewo ze światem

  Kołobrzeski radioklub "FALA - SP1KQR" w dniach 14-16 sierpnia 2008 r. nawiązywał radiową łączność  z Golczewa z radiowcami z Polski i poza granicami naszego kraju.

P O D Z I Ę K O W A N I E 

URZĄD MIEJSKI W GOLCZEWIE - PAN BURMISTRZ ANDRZEJ DANIELUK

  Szanowni Państwo. Letnia akcja Kołobrzeskiego Radioklubu „FALA - SP1KQR” przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu polegająca na pracy radiostacji krótkofalarskiej z Golczewa i zamku w Waszym przepięknym mieście, w realizacji którego Władze Golczewa na czele z Panem Burmistrzem Andrzejem Danielukiem  wzięły udział, wypadła świetnie. Wszyscy krótkofalowcy z którymi nawiązaliśmy łączność radiową dowiedzieli się o tym przepięknym zakątku Pomorza Zachodniego. Łączności  z naszą stacją zamontowaną przy baszcie zamku Golczewskiego cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Przez okres dwudniowej aktywności w eterze przeprowadziliśmy około 500 połączeń radiowych ze stacjami z całego kraju oraz z tak egzotycznymi i odległymi krajami jak Bahrajn czy Arabia Saudyjska. Słyszano nas także w USA, Rosji i Australii. Przy okazji nawiązywania łączności reklamowalismy Golczewo jako malowniczo położone miasto do którego warto przyjechać.  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zrozumienie dla naszej idei i wsparcie naszej akcji poprzez sponsorowanie dyplomów i kart pocztowych z widokami miasta, zamku i okolic. Dyplomy te i kartki pocztowe zostaną rozesłane naszym korespondentom stanowiąc pisemne potwierdzenie  przeprowadzenia łączności z Golczewem.
Zorganizowanie takiej akcji nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. Dzięki Waszej przychylności mogliśmy ją zrealizować i uatrakcyjnić. Dziękujemy także Pani Dorocie Opiła, to dzięki jej pomocy i pracy mogliśmy szybko i sprawnie zorganizować całą wyprawę. O efekcie Waszej pomocy najlepiej świadczy reakcja Polskich krótkofalowców. Ich aktywność w nawiązywaniu łączności z Golczewem, to najwyższa zapłata za Państwa dobroć.
   Jeszcze raz gorąco dziękujemy Panu Burmistrzowi, pracownikom i wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej „wyprawy”.

PREZES KOŁOBRZESKIEGO RADIOKLUBU „FALA-SP1KQR”                                                                      Kołobrzeg 27.08.2008          
            Zbigniew KAŹMIERCZAK

 

galeria zdjęć+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia