Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2008-09-08 11:08:58

Gmina Golczewo zajęła II miejsce w Sportowym Turnieju Gmin Powiatu Kamieńskiego

  W dniach 6 - 7 września 2008 r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się IV Dni Powiatu Kamieńskiego. Jednym z punktów programu był sportowy turniej gmin. Gmina Golczewo, reprezentowana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej w składzie: Elżbieta Kulesza, Beata Cieślak, Dorota Opiła, Katarzyna Chodoń, Czesław Skubisz i Andrzej Fornal, wywalczyła II miejsce.

   Konkurencje, w których rywalizowały poszczególne gminy wymagały od uczestników zarówno sportowych zdolności, jak i nastawienia na dobrą zabawę. Uczestnicy musieli zmagać się z piłowaniem drewna, podnoszeniem sztangi, rzucaniem podkowy do celu, wiosłowaniu na ergometrze wioślarskim i przeciąganiem liny. Po zaciętym boju i przy dopingu zgromadzonej publiczności sportowy turniej wygrała Gmina Wolin – pokonując w finale (przeciągnie liny) Gminę Golczewo. Na III miejscu uplasowała się Komenda Powiatowa Policji z Kamienia Pomorskiego. Każda z uczestniczących gmin otrzymała puchar i dyplomy. Cała zabawę poprowadzili znani polscy sportowcy: Marek Łbik i Lech Piasecki oraz redaktor sportowy Artur Szulc. 
   Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej przygotowało również na Dni Powiatu Kamieńskiego stoisko promocyjne, na którym można było zakupić materiały promocyjne Golczewa, zapoznać się z działalnością stowarzyszenia, obejrzeć i zakupić prace plastyczne Pana Zdzisława Żurynia, oraz spróbować domowych wypieków Pani Marianny Mikołajczak. Działalność członków ww. organizacji to praca społeczna głównie na rzecz mieszkańców i promocji naszej gminy.  Jak widać działacze stowarzyszenia doskonale radzą sobie z pracą kulturalną i sportową.

galeria zdjęć+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia