Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2009-01-13 08:21:55

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Golczewie

   Uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie po raz kolejny uczestniczy w akcji Jurka Owsiaka WOŚP.
Działalność na rzecz dzieci z chorobą nowotworową podjęli uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

   Organizacja akcji rozpoczęła się już kilka tygodni wcześniej poprzez sporządzenie identyfikatorów przez sztab główny w Warszawie dla każdego wolontariusza. Następnie odbyły się zebrania informacyjne, które przeprowadziły opiekunki Samorządu Uczniowskiego, Joanna Grzybowska (Gimnazjum) i Urszula Szukalska (Szkoła Podstawowa).
Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się 9 stycznia 2009r. na terenie szkoły i trwała do niedzieli, czyli do Wielkiego Finału. W tym dniu uczniowie kwestowali na terenie całej gminy Golczewo.
   Wolontariuszami ze Szkoły Podstawowej byli: Anna Adamowicz, Zuzanna Pustelnik, Mikołaj Mańczak, Dorota Gryta, Wioletta Grocholska, Jessica Balbus, Mateusz Tomczyk, Ewa Żyngiel i Adrianna Wierzbowska,
zaś z Gimnazjum Agnieszka Cieślikiewicz, Stanisław Mrozowski, Lucyna Biernacka, Maciej Pustelnik, Sylwia Lewandowska, Krzysztof Janicki, Karol Kępka, Karolina Dyksy.
   Dzięki ofiarności mieszkańców miasta i gminy zebrali oni 3236,51zł (Szkoła Podstawowa 2073,10zł a Gimnazjum 1163,413zł).
 W dniu 16 stycznia odbędzie się również licytacja: koszulki, kubka, notesu i kalendarza z nadrukiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

galeria+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia