Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-02-27 08:02:15

Usuwamy azbest!

   Burmistrz Golczewa informuje o możliwości zwrotu kosztów usuwania azbestu z terenu gminy Golczewo i zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie tego przedsięwzięcia.

  Do dofinansowania mogą zgłaszać się osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, których nieruchomości zlokalizowane są na terenie gminy Golczewo.

   Wnioski należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23 w terminie do 30 maja 2017 r.
   Dotacja dla Gmin na powyższy cel wynosi do 100% wartości zadania, obejmującego demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest. Gmina może wystąpić z wnioskiem o dofinansowanie tego przedsięwzięcia tylko wówczas, gdy suma wnioskowanej kwoty dofinansowania wyniesie minimum 20000 złotych.
   Podstawą uzyskania dotacji będzie podpisana umowa pomiędzy Gminą a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
   Po podpisaniu umowy Gmina będzie zobowiązana do przeprowadzenia procedury zamówień publicznych w imieniu wszystkich wnioskodawców.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do  tut. Urzędu pok. nr 20 kontakt telefoniczny (91)32 25 136, lub e-mail: p.jamroziak@golczewo.pl

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia