Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-07 13:51:52

Zebranie sprawozdawcze OSP w Golczewie

   4 marca w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.
   Celem zebrania było sprawozdanie z pracy Zarządu OSP oraz podsumowanie ubiegłego roku. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Michał Opowicz.

   Najważniejszą sprawą poruszaną na zebraniu było współdziałanie z samorządem i stowarzyszeniami działającymi na terenie naszej gminy. Współpracę z OSP Burmistrz ocenił na wzorową.
   Następnie omówiono zakupy, inwestycje oraz źródła finansowania, w tym sprawę nowego samochodu dla jednostki oraz pozyskane już dotacje na 2017 r. Warto poinformować, że OSP Golczewo wzbogaciło się o profesjonalny zestaw narzędzi hydraulicznych, a suma zakupów zamknęła się kwotą ponad 60 tys. zł.
 
  Dzięki dotacji Fundacji ORLEN sfinalizowany zostanie również zakup dodatkowego urządzenia hydraulicznego, a przy współfinansowaniu Gminy Golczewo - czujnik wielogazowy.
   Prezes OSP Golczewo Stanisław Szymanek podziękował strażakom za udział w „sobotach gospodarczych”, które pozytywnie wpływają na wygląd jednostki oraz za szkolenie druhów.
   Na zakończenie Andrzej Danieluk podziękował za dotychczasową pracę jednostki, w szczególności za udział w poszukiwaniach porwanej 12-letniej dziewczynki z Golczewa oraz życzył dalszych sukcesów organizacji.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia