Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-09 13:39:31

"Młodzież zapobiega pożarom" - gminne eliminacje w Golczewie

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Turniej przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: Szkoła Podstawowa z Golczewa i Wysokiej Kamieńskiej oraz Gimnazjum w Golczewie.

W eliminacjach gminnych rywalizowało w sumie 15 uczniów, wyłonionych z eliminacji szkolnych, w których udział wzięło 57 uczestników.

 

Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

I grupa podstawówka:

Miejsce pierwsze Wyka Agata

Miejsce drugie Markiewicz Wiktor

Miejsce trzecie Musiał Nikola

 

II grupa gimnazjum:

Miejsce pierwsze Krzysztoszek Wiktoria

Miejsce drugie Mazur Wiktoria

Miejsce trzecie Śliwak Maciej

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

   Jednocześnie dziękujemy wszystkim którzy brali udział w organizacji Turnieju; opiekunom pani Annie Talar, pani Beacie Piotrowskiej i panu Mirosławowi Kołodziejowi za przygotowanie dzieci do Konkursu, panu Markowi Piotrowskiemu za przeprowadzenie turnieju i przygotowanie pytań, Burmistrzowi Andrzejowi Danielukowi oraz Prezesowi Odziału Gminnego Związku OSP RP w Golczewie Michałowi Opowiczowi za ufundowanie nagród, pani Dyrektor GOKIS Agacie Grzybowskiej za przygotowanie sali i ufundowanie poczęstunku dla dzieci.

   Teraz pozostało trzymać kciuki za nasze dzieci na eliminacjach Powiatowych które odbędą się 31 marca w Szkole zawodowej w Kamieniu Pomorskim.

POWODZENIA

<galeria>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia