Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-09 16:24:47

Rozmowy w sprawie posterunku

   8 marca br. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk gościł Marka Jasztala - Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Celem wizyty było omówienie zakresu prac koniecznych do ponownego otwarcia Posterunku Policji w Golczewie.
   Marek Jasztal wraz z towarzyszącymi mu specjalistami z Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji KWP spotkali się z Burmistrzem Golczewa. 

   Następnie wspólnie wizytowali pomieszczenia obecnego Punktu Przyjmowania Interesantów, gdzie będzie mieścił się posterunek. Z ustaleń wynika, że do końca roku posterunek zostanie uruchomiony. Po przygotowaniu planów, kosztorysu oraz uzyskaniu niezbędnych pozwoleń ruszą prace budowlane.   
   Burmistrz Danieluk jest zadowolony z wyniku rozmów – Dobrze, że ustaliliśmy konkrety. Posterunek w Golczewie jest bardzo potrzebny. Ostatnie wydarzenia są na to najlepszym dowodem. Bezpieczeństwo mieszkańców jest dla mnie najważniejsze.    

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia