Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-10 11:27:02

Kuratoryjne wyróżnienie dla przedszkolaka z Golczewa

    Przedszkolak z Przedszkola Publicznego im. „Źródełko” w Golczewie został wyróżniony w konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
    Pod koniec ubiegłego roku Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłosił konkurs pn. „Kartka Bożonarodzeniowa”. Dzieci z całego województwa zachodniopomorskiego objęte wychowaniem przedszkolnym mogły nadsyłać prace plastyczne na temat tradycji, symboli i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, wykonane dowolną techniką.

   Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie wpłynęły 1792 prace zachodniopomorskich przedszkolaków.
I miejsce w konkursie zajęła praca sześcioletniej Mai Kozaczek z Myśliborza, II miejsce - zajęli ex aequo: Franciszek Wojtowicz z Przedszkola w Mielnie oraz Nadia Doleżan z Przedszkola w Kaliszu Pomorskim. III miejsce zajęła Maria Wilk z Publicznego Przedszkola nr 8 w Wałczu.
   Komisja konkursowa przyznała także 20 wyróżnień. Wśród nich znalazła się praca wykonana przez przedszkolaka z grupy 3-latków z Przedszkola Publicznego im. „Źródełko” w Golczewie – Tymoteusza Skubisza.
    Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się w dniu 9 marca w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. W gali podsumowującej konkurs na „Kartkę Bożonarodzeniową” wzięli udział  m.in. Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska-Kulesza i ks. Biskup Henryk Wejman oraz nagrodzone i wyróżnione dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami.
    Wyróżniona praca naszego przedszkolaka przedstawia aniołka wykonanego przy użyciu rączek i farbek. Tymoteusz z rąk pani Kurator otrzymał nagrodę w postaci dyplomu i prezentu. Wychowawcą dziecka jest pani Jolanta Marks.
    Serdecznie gratulujemy Tymoteuszowi i pani Joli wyróżnienia.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia